Z Vysočiny opět s prázdnou

Uherský Brod Sport 17 / 08 / 2010

Ani na druhý pokus fotbalisté Uh. Brodu na Vysočině neuspěli. Tentokrát prohráli na hřišti Velkého Meziříčí 1:0. Oproti minulému utkání ale svěřenci trenéra Blahy podali zlepšený výkon.
Velké Meziříčí - Uh. Brod 1:0 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání se uherskobrodští fotbalisté představili v lepším světle oproti minulému utkání v Pelhřimově. V první půli si obě mužstva dokázala vytvořit několik slibných šancí. Ve 35. minutě šel hostující Slinták sám na gólmana, ale toho nepřelstil. Své umění předvedl divákům i gólman Ondrůšek, který chytil vyloženou tutovku v podobě nebezpečné střely z dálky. I po změně stran pokračovalo utkání v tempu poločasu prvního. Do podobné akce se opět dostal Slinták, ale ani tentokrát na gólmana nevyzrál. V 80. minutě hostující obrana na volného hráče u zadní tyče, který po centru z boku dorážel do brány - 1:0. Po zbytek utkání si domácí nejtěsnější výsledek pohlídali, i přesto, že hosté zahrávali standardky.
V sobotu se fotbalisté Uh. Brodu představí poprvé doma, od 16.30 hostí tým Vrchovina.
Uh. Brod:  Ondrůšek - Kukuča, P. Ligas, M. David, Horňák - Dvořák, Slinták, Daněk, Zalubil (Ligas) - Lukeš Josefík), Vacula (Popelka).