Za Žítkovou řádil Martin Solár

Uherskobrodsko Sport 06 / 10 / 2016

Hradčovice - Orel UB 2:5 (2:2)
Branky: 7. Daněk O., 24. Mikulec R. - 21., 44. Meindlschmid P., 48., 74. Skřivánek V., 85. Konrád P. ŽK: 33. Rosík V. - 15., 51. Kočica M. ČK: 51. Kočica M. (Orel UB). Diváci: 50.
Rozhodčí: Milan Fury - Tomáš Svoboda, Pavel Králíček.
Hradčovice: Šmíd J. - Rosík V. (75. Řihák R.), Mikulec R., Koníček P., Hruboš R. (53. Švestka V.), Hruboš O., Hostýnek P., Hlaváč V. (61. Slavíček K.), Daněk O., Božarov P., Blažek D.
Trenér: Radim Mikulec.
Orel UB: Gureň M. - Slovák J., Skřivánek V., Popelka L., Meindlschmid P. (87. Josefík Ot.), Konrád P., Kočica M., Keňo F. (59. Mikláš J.), Jahoda K., Havlík J., Gášek L.
Trenér: Pavel Tinka.
Začátek utkání pařil domácím, kteří už v 7. minutě otevřeli skóre zápasu Daňkem. Poté se do hry dostali i hosté, kteří ve 21. minutě proměnili pokutový kop. Ten se kopal za podražení a úspěšným exekutorem byl Meindlschmidt. Už za tři minuty ale opět vedli domácí, kteří také proměnili pokutový kop Mikulcem. Poslední slovo v prvním poločase měli ale hosté, kteří Meindlschmidtem ve 44. minutě srovnali. Do druhé půle lépe vstoupili Broďané, kteří už ve 48. minutě strhli vedení na svou stranu. Po individuální akci se trefil Skřivánek. V 51. minutě byl po 2. ŽK vyloučen hostující Kočica, a hosté tak dohrávali v deseti. Toho ale domácí nevyužili, ba právě naopak to byli hosté, kteří ještě v 74. minutě Skřivánkem upravili na 2:4 a v 85. minutě Konrádem na konečných 2:5.
Nejlepší hráči: Radim Mikulec - Miloslav Gureň

Nezdenice - Strání B 4:1 (3:1)
Branky: 10., 15. Kolínek M., 36. Šašinka O., 71. Kociňák T. - 25. Grebík Marek.
ŽK: 35. Grebík Marek (Strání B). Diváci: 111.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Tomáš Tureček, Jiří Guriča (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J. (78. Jurásek L.), Šašinka O., Struhař P. (76. Jančařík J.), Salvet L., Lebánek L. (69. Sviták P.), Kukuča L., Kolínek M., Kolínek L., Kociňák T., Kalina P.
Trenér: Ivan Pavlis.
Strání B: Mimochodek J. - Žajgla T. (61. Štajner J.), Zderčík P., Zderčík A., Tóth P. (16. Čaňo P.), Tomanec P., Popelka J., Janovský M., Janiga V. (74. Pavluš V.), Haloda J., Grebík Marek.
Trenér: Pavel Bruštík.
Ze začátku utkání byli aktivnější domácí, kteří už v 10. minutě otevřeli gólový účet. Po individuální akci skóroval Marek Kolínek. O pět minut později ten samý hráč skóroval podruhé, když využil srážky hostujího gólmana s obráncem a doklepl míč do prázdné brány. Hostům se ale ve 25. minutě podařilo zkorigovat Grebíkem, který se prosadil hlavou po rohovém kopu. Ve 36. minutě byl proti Strání nařízen pokutový kop za podkopnutí útočícího hráče. Penaltu bezpečně proměnil Šašinka. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, hosté byli více méně odevzdaným soupeřem, ale domácím se podařilo vsítit jenom jednu branku, a to v 71. minutě, kdy se prosadil Kociňák.
Nejlepší hráči: Marek Kolínek - Pavel Tóth

Pitín - H. Němčí 2:4 (1:2)
Branky: 17. Staněk Š., 75. Kavka P. - 56., 78. Chmelina J., 7. Zámečník Jo., 35. Janča V.
ŽK: 28. Kozubík A., 62. Staněk Š. - 85. Nuzík P. Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Michal Voda (laik), Roman Macalík (laik).
Pitín: Berčík P. - Trllo Z. (46. Maňas M.), Staněk Š., Spáčil Z. (88. Savara A.), Schäffer P., Mlček T., Kuchař M., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bor B. (70. Kavka P.).
Trenér: Marek Kúdela.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (70. Nuzík P.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Malík T., Jančařík F., Janča V., Chmelina J., Bobčík D. (89. Huňka V.).
Trenér: Petr Rybnikář.
Do úvodu utkání vstupili úspěšněji hostí. V 7. minutě hosté zahrávali rohový kop, který proměnil Zámečník a poslal hosty do vedení. V 17. minutě se poprvé do větší akce pustili i domácí, když se z přímého kopu dokázal prosadit domácí hráč Staněk. V 35. minutě se hosté opět dostali k šanci, když zpoza velkého vápna střílel Janča a nedal domácímu brankaři šanci, 1:2. Do druhého poločau vstoupili aktivnější hráči hostí a v 56. minutě Zámečník přehrál domácí obranu, kde nahrál volnému Chmelinovi, který tvrdou střelou zvýšil na 3:1. V 75. minutě se do akce dostali domácí, když krásným centrem Domorád nahrál volnému hráči Kavkovi a ten snížil na 3:2. O tři minuty později hostující Chmelina skóroval na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Pavel Domorád - Vojtěch Janča

Přečkovice - Žítková 2:8 (2:4)
Branky: 8. Vrba M., 9. Hanák L. - 25., 35., 63., 75. Solár M., 7., 60. Pollák M., 32. Krasňan F., 80. Bulko P. Diváci: 35.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Karel Šenkeřík (laik), Radek Kaniok (laik).
Přečkovice: Hart Š. - Vrba M. (72. Šidlo J.), Valíček B., Tureček Z., Slezák D., Slánský M., Procházka M., Novosád J., Nevěřil J., Hanák L. (83. Vlček F.), Bezruč M. (65. Hodulík R.).
Trenér: Pavel Holík.
Žítková: Šedivý L. - Solár M., Pollák M., Mušuta M. (72. Pouza D.), Lebánek M., Krasňan F., Krajčovič V. (65. Hodulík P.), Hrubý M., Hargaš M., Čejka D., Bulko P.
Trenér: Jan Kubáň.
První poločas začal ve svižném tempu a již do 10. minuty padly tři branky. První otevřel skóre v 7. minutě Pollák, 0:1, v 8. minutě srovnal Hanák, 1:1, o minutu později navyšují domácí Vrbou, 2:1. Ve 25. minutě srovnávají hosté Solárem, 2:2. Ve 32. minutě jdou do vedení hosté, když se trefil Krasňan, 2:3. O tři minuty později navyšuje o dvě branky Solár, 2:4. Ve druhém poločase začali lépe domácí, ale ani jednu ze dvou šancí nevyužili. Zato hosté trestali v 60. minutě Pollákem, 2:5, v 63. minutě Solárem, 2:6, v 75. minutě opět Solár svým čtvrtým gólem navyšuje na 2:7. Na konečných 2:8 upravuje Bulko. Hosté vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Marek Slánský - Martin Pollák

St. Hrozenkov - Vlčnov B 4:1 (3:1)
Branky: 1., 61. Keňo T., 8. Lacina K., 15. Husařík M. - 7. Kašpařík Pe.
ŽK: 32. Lacina K. - 32. Kašpařík Pe., 39. Mikulec M. Diváci: 30.
Rozhodčí: Lukáš Hubál - Lukáš Juračka (laik), Zdeněk Zapletal (laik).
St. Hrozenkov: Vondra M. - Škriečka J., Straka Mi., Straka Ma., Lacina K., Keňo T. (82. Blaho T.), Janíček P., Husařík M., Gabrhel P., Breznický R., Breznický P.
Trenér: Pavol Straka.
Vlčnov B: Machala L. - Tomala J., Šabršula K. (82. Křapa M.), Moštěk A., Mikulec M., Mikulec K. (53. Podškubka O.), Machala D., Křapa L., Koníček T., Kašpařík Pe. (76. Rohlík J.), Flasar J.
Trenér: Petr Kašpařík.
Zápas začal ve svižném tepmu. Při nakopávaném centru přebral útočník míč do velkého vápna a hned v první minutě se domácí ujali vedení. Následně se hostům v 7. minutě podařilo srovnat na 1:1. Obratem domácí v 8. minutě zvyšovali na 2:1. Až do 15. minuty domácí zvýšeným tlakem přehrávali soupeře. V 15. minutě zvyšovali domácí po úvodním tlaku na 3:1. Následně hosté nevyužili třech nahodilých situací, kdy gólman zachraňoval míče na brankové čáře, a domácí opět zvýšili na 4:1 v 61. minutě. Poté se hra přelévala ze strany na stranu, kdy bylo několik šancí, avšak nikdo už míč neproměnil a konečný stav zůstal 4:1.
Nejlepší hráči: Mario Vondra - Petr Kašpařík

Boršice u Bl. - Záhorovice 6:0 (3:0)
Branky: 3., 56. Nožička J., 38. Stodolák Mi., 42. Kusenda P., 53. Ježek Petr, 84. Tureček M.
ŽK: 37. Nožička J. - 44. Polanský I., 66. Jál J., 71. Tomáštík J. Diváci: 100.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Vojtěch Jahoda, Josef Slaník (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Vítek T., Šimek R., Stodolák Mi. (72. Tureček M.), Nožička J. (60. Jagoš R.), Kusenda P., Ježek Petr, Huspenina M., Humpula J., Halík M., Gál J.
Trenér: Vladimír Bílík.
Záhorovice: Šabršula V. - Varga P., Šust R., Polanský I. (59. Polách J.), Ondrušek D. (76. Kročil T. I.), Nášel V., Lyko O. (37. Duda M.), Krč P., Kočí Z., Jál J., Dvořák P.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Domácí začali utkání svižně a byli lepší po celou dobu utkání. Vedení se ujali již ve 3. minutě Nožičkou. Ve 37. minutě po rychlé akci z levé strany prostřelil hostujícího brankáře k bližší tyči Stodolák. Poločasové skóre uzavřel ve 42. minutě Kusenda, když přebral dlouhý výkop brankáře a postupoval sám proti hostům a upravil tak na 3:0. Druhý poločas začal opět stejně jako první. Po centru od autové lajny na malé vápno zvýšil domácí Ježek na 4:0. V 56. minutě již bylo 5:0, kdy zvyšoval domácí Nožička po pěkném centru na malé vápno a hlavou zasunul míč k tyči. Utkání uzavřeli domácí v 84. minutě Turečkem po pěkné kombinační akci, kdy upravil na 6:0 téměř do prázdné branky.
Nejlepší hráči: Jaroslav Humpula - Pavel Krč