Zabrali, porazili prvního

Uherský Brod Sport 31 / 05 / 2011

Po více jak půl roce si fotbalisté Uherského Brodu vychutnali pocit vítězství. Na domácím hřišti si navíc poradili s lídrem soutěže z Vyškova 3:1. Otázkou ale zůstává, jestli tři body budou stačit ke kýžené záchraně.
Uh. Brod - Vyškov 3:1 (1:1)
Na Orelském stadionu to vůbec nevypadalo, že hraje poslední proti prvnímu. Domácí nastoupili do utkání svižně, a přesto, že od 10. minuty prohrávali, nesložili zbraně. Už po pěti minutách dokázal Richard David hlavou vyrovnat na 1:1. I ve druhé půli se domácí snažili o vstřelení druhé branky, to jim z penalty zajistil Daněk, kterého v 64. minutě jeden z obránců skluzem sestřelil. Další šance na zvýšení ale domácí střelci odmítli. Ke slovu opět přišli hosté, ale gólman Ondrůšek byl vždy na svém místě. V závěrečném tlaku zvýšil v 82. minutě po samostatné akci Vrágy na 3:1 Slinták.
V neděli 5. června nastoupí fotbalisté Uh. Brodu v Bystrci.
Branky: 15. R. David, 64. R. Daněk z pen., 82. Slinták
Uh. Brod: Ondrůšek - Ligas, M. David, Vrága, Kúdela (85. Popela) - Dvořák, R. David (83. Kostelník), Daněk, Solařík - Hruboš, Slinták.