Zabraly až v závěru

Nezdenice Sport 09 / 11 / 2012

Poslední podzimní utkání divizním fotbalistkám Nezdenic nevyšlo. Před vlastními diváky nestačily na Vlkoš. I přesto, že v závěru dvakrát skórovaly, vyrovnání se už nedočkaly.
Nezdenice - Vlkoš 2:3 (0:1)
Utkání bylo od začátku z obou stran vyrovnané. Přesto se hostující hráčky v 18. minutě po rohu ujaly vedení. Zvrátit vývoj utkání mohla Jéglová, která šla sama třikrát na brankářku, která ale její šance zneškodnila. V samém závěru poločasu odmítla vyrovnání i Černobilová, která po rohu Synčákové u zadní tyčky těsně minula odkrytou bránu. Po změně stran opět po rohu upravil Vlkoš na 0:2 a v 70. minutě vyrobila Synčáková spolu s gólmankou Florešovou hrubku, kterou hostující hráčky potrestaly třetí brankou. V poslední dvacetiminutovce se domácí fotbalistky vzchopily, jenomže střílet branky začaly až v samém závěru. Nejprve v 87. minutě po narážečce Hanáková vsítila střelou pod břevno první branku a v 90. minutě ta samá hráčka tentokrát po narážečce s Lukášovou opět pálila pod břevno. Na vyrovnávací branku už ale domácím nezbyl čas. Svěřenky trenéra Petrky přezimují na sedmém místě. Branky: Hanáková 2
NEZDENICE: Florešová - Chupíková, Drgová, Petrková st., Eliášová - Černobilová, Hanáková, Synčáková, Mičová - Jéglová, Vrábelová. Střídaly: Rosíková, Petrková ml., Lukášová, Bělašková, Minaříková.