Začátek jim opět utekl

Slovácko Sport 05 / 06 / 2013

Uh. Brod - Slušovice 3:0 (1:0)
Souboj mužstev z opačných pólů tabulky měl do 30. minuty vyrovnaný průběh, hra byla z obou stran rozháraná, akce končily před šestnáctkou. Ve 38. min. zatáhl po straně míč Mančík a centr z voleje trefil Josefík - 1:0. Od tohoto momentu už existovalo na hřišti jenom jedno mužstvo. Naopak Broďané mohli ještě náskok navýšit, ale Mančík a Hruboš své šance promarnili. Ve druhé půli čekali diváci na branku pouhé dvě minuty, průnik Mančíka z blízka zakončil Vojtek. V dalším průběhu se domácí hráči pak předháněli v zahazování šancí, které promarnili Josefík, Dvořák, Vojtek a Solařík. Až v 83. min. se naposled posunul ukazatel skóre, chybu hostí v rozehrávce potrestal dobře hrající Mančík. Rozhodčí Konečný, 100 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., Solařík, Zemánek, David R., Vojtek, Josefík, Dvořák, Kudela, Hruboš F.  Mančík. Střídali: Pochylý, Nevařil, Odstrčil.
Boršice - Luhačovice 3:2 (2:1)
 Domácí tradičně zaspali začátek zápasu a potřetí na jaře inkasovali branku v 1. minutě. Z nepříjemného začátku se ale rychle otřepali a ve 4. min. vyrovnal D. Klvaňa a v 7. min. skóroval Dufek. V dalším průběhu se hrálo za mírné převahy Boršic, ale k vážnějšímu ohrožení se dostal jen Šustr, jehož střelu ale obránci hostí zblokovali. Ve druhé půli se hostům podařilo utkání zdramatizovat a v 65. min. vyrovnal D. Červenka. Boršičtí ale vzápětí kontrovali a do vedení je poslal D. Klvaňa. V závěrečné půlhodině se hrál otevřený fotbal, domácí měli šance Šustrem a Dufkem. Rozhodčí Stodůlka, 200 diváků.
Boršice: Remeš - Martinec, Vašek, Mušálek, Hromada, M. Dufek, Vlček, Zach, Šustr, Činčala, D. Klvaňa. Střídali: Konrád, Kopčil, Klvaňa T.
Vel. Karlovice - Chropyně 0:1, Bystřice p/H. - 1.Valašský FC 3:0 (0:0), Vigantice - Vsetín 4:1 (3:0), Kateřinice - Vlachovice 1:0 (0:0), Provodov - Holešov 3:0 (0:0)
Předehrávka 18. kolo: Vsetín - Provodov 3:0

1. Uh. Brod    17    0    6    50:24    51
2. Boršice    15    3    5    58:31    48
3. Bystřice p. H.    13    6    3    41:19    45
4. Provodov    12    6    6    59:42    42
5. Vigantice    11    6    6    47:37    39
6. 1. Valašský FC    12    1    11    45:41    37
7. Kateřinice    11    2    10    44:46    35