Zachraňující se týmy bodovaly

Slovácko Sport 28 / 05 / 2015

Jaroslavice - Bojkovice 0:2 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání šance domácích zmařil výborný Mendl, na straně hosté se do dvou šancí dostal Dolina, a tu druhou ve 35. min. využil ke vstřelení vedoucí branky. Ve druhé půli se domácí snažili o zdramatizování zápasu, dvakrát stálo při hostech štěstí, když střely lízaly břevno. Po hodině hry a zmatku v domácích řadách využil příležitost Vargy - 0:2. V 76. min. Mendl zlikvidoval domácím penaltu a v závěru zmařil i několik dalších šancí a udržel čisté konto.

O. N. Ves - Hluk 2:1 (0:0)
Za deštivého počasí se hrstka diváků v první půli branky nedočkala. Domácí otevřeli skóre v 56. min., kdy po faulu na Juráska proměnil penaltu Straka. V 62. min. se na druhé straně v pokutovém území nejlépe orientoval Dohnal a vyrovnal. V 74. min. dal vítěznou branku Šálek, který zužitkoval centr Heráka.

Březolupy - Strání 4:1 (2:1)
Překvapivé, ale zasloužené vítězství domácích. Jako první se dostal do šance hostující Ondřejka, ale trefil jen boční síť, ve 31. min. byl domácí Burša úspěšnější a dal vedoucí gól. Hosté o pět minut později srovnali náskok zásluhou Popelky, ale o minutu později si Březolupští vzali vedení zpět. Po přestávce hosté měli optickou převahu, ale domácím se otvíraly možnosti k rychlým brejkům a po hodině hry dvěma zásahy rozhodli o výsledku. Branky: Burša, Kundrt 2, Stašek - Popelka.

Osvětimany - Žalkovice 2:0 (2:0)
V souboji mužstev z opačných pólů tabulky rozhodli domácí o vítězství už do přestávky, když o branky se postarali ve 21. min. Zýbal a ve 39. min Žandovský.

Újezdec - Nivnice 10:2 (4:1)
Už v 8. min. svítil na ukazateli stav 2:0, domácí dobrý vstup do zápasu povzbudil a proti mladému celku hostí si otevřeli střelnici. Nejlepším hráčem zápasu byl Velecký - autor šesti branek, další přidali Coufalík, Kobsinek, Loprais a Mařica, za hosty snižovali Straňák a Májek.

Kvasice - Dol. Němčí 1:0 (1:0)

Mladcová - Nedachlebice 2:1 PK