Žádná změna, další porážky

Brno Sport 02 / 11 / 2010

Basketbalisté JVSB Uherské Hradiště pokračují v sérii porážek. Oslabený mančaft vyrazil bez kouče Petra Kalluse, který je nemocný, do moravské metropole a podle očekávání neuspěl.
Tesla Brno - Uh. Hradiště 86:44 (45:24)
Sedm statečných na palubovce brněnské Tesly už ve druhé minutě přišlo o parťáka. Václav Valštýn si přivodil výron kotníku a dohrál. Výčet zraněných však jeho kotníkem neskončil... „Šácha si ještě narazil kyčel a já rameno, což nás oba limitovalo v pohybu,“ uvedl Ondřej Plaček, základní článek omlazeného týmu. O porážce borců z Uh. Hradiště bylo jasno už do poločasu, který domácí vyhráli o 21 bodů.
Žabovřesky B - Uh. Hradiště 72:41 (43:16)
Kdyby hosté nezaspali první poločas, ve kterém nastříleli prach­bídných 16 bodů, možná si připsali daleko přijatelnější výsledek. Po změně stran totiž se zálohou Žabovřesk drželi krok (29:25). „Soupeř na nás vyloženě vletěl, druhý poločas se tak dohrával už jen z povinnosti,“ uhodil hřebíček na hlavičku Plaček. Nejpilnějším střelcem týmu byl Šácha.
UH. HRADIŠTĚ: Plaček, Opluštil, Vlachynský, Pelech, Valštýn, Šácha.