Zahájí přípravu bez trenéra?

Zahájí přípravu bez trenéra?
Dolní Němčí Sport 24 / 07 / 2008

Fotbalisty Dolního Němčí odmítl koučovat Polášek i Gajdůšek

Fotbalisté Dolního Němčí jsou stále bez trenéra! Šestý tým krajského přeboru řeší po odchodu kouče Františka Kadlčka nelehký oříšek. Vedení klubu zatím marně shání náhradu, jejich nabídky už dva trenéři odmítli. „Ještě máme pár v hledáčku,“ nepropadá panice Zdeněk Kadlček, manažer týmu.
„Trenér Kadlček, který zbavil mančaft nálepky věčně se zachraňujícího, projevil přání si odpočinout. Jeho práce si vážíme, jsme rádi, že nám vypomohl. Ale nikoho nemůžeme nutit, aby zůstal,“ říká posmutněle Kadlček.
Dolněmčané s hledáním trenéra neotálí, protože už v pátek chtějí zahájit přípravu na novou sezonu. Jenže štěstí se k nim, aspoň zatím, otáčí zády.
„Favoritem číslo jedna byl Miroslav Polášek, který tým už před rokem vedl, ale odmítl. Stejně jako Vojtěch Gajdůšek, současný kouč Prakšic,“ potvrdil manažer klubu.
„Nabídky Dolního Němčí si moc vážím, mrzí mě, že si nemůžeme plácnout. Ale podnikání má přednost,“ lituje Vojtěch Gajdůšek, který pověsil trenérskou taktovku na hřebík i v Prakšicích.
O jeho služby projevili Dolněmčané zájem už podruhé. „Už mě oslovili, když hráli divizi. Jenže jsem tenkrát měl letět pracovně do Ameriky,“ vzpomíná Gajdůšek.
Vedení klubu nepochodilo ani u trenérů dorostenců, kteří postoupili do krajského přeboru. „Ve hře zůstávají ještě dvě jména, věřím, že majitele jednoho z nich k Oklukám přivedeme do pátku, kdy startujeme přípravu,“ neklesá na mysli Kadlček. 

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace