Záhorovice už 270 minut nedaly a nedostaly gól

ŽK: 68. Gřunděl J. - 71. Mahdal M., 83. Velecký Z.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Gřunděl st. (laik), Petr Luks (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J. (30. Jál J.), Surý M., Michalčík R. (87. Ondrušek D.), Kročil T. (61. Polanský I.), Kočí Z., Gřunděl J., Dvořák P., Denemark J., Beníček B. (46. Šabršula V.), Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Suchá Loz: Gazdík P. - Velecký Z., Mahdal M., Máčalík M., Král V., Král Š. (86. Smetana M.), Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: Rostislav Bradáč.
Domácí slavili hody a chtěli vstřelit první soutěžní gól. Měli několik šancí, nastřelili dvě tyčky hostující branky, ale prvního gólu se v prvním poločase nedočkali. Hosté byli vyrovnaným soupeřem, měli taky několik šancí, ale domácí brankář byl nepřekonatelný, takže nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou 0:0. Za zmínku stojí rekordní divácká návštěva, která společně s kapitány obou mužstev ocenila výborný výkon rozhodčího.
Nejlepší hráči: Vít Struhelka - Petr Gazdík

St. Hrozenkov - Popovice 1:0 (0:0)
Branky: 48. Lebánek L.
ŽK: 55. Kadlčík J., 60. Mikulčík R., 84. Mikulec P. (Popovice).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Lukáš Juračka (laik), Robert Kaňovský (laik).
St. Hrozenkov: Köszeghy F. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Gabrhel J., Breznický R., Blaho T.,
Trenér: Václav Juriga.
Popovice: Mikel J. - Prajza M., Omelka J., Musil O., Mimránek L., Mikulec P., Mikulčík R., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J., Halouzka J. (75. Tureček P.).
Trenér: Lukáš Mimránek.
Od úvodního hvizdu byli hosté lepším mužstvem a vytvořili si uzemní převahu. Do první šance se Popovičtí dostali už v 5. minutě, ale střela Mimránka skončila u domácího gólmana. Domácí o sobě dali vědět v 18. minutě po samostatné akci Mimránka, ale Mikel míč vyboxoval na roh. Ve 25. minutě po výkopu Mimránka byl opět domácí gólman na místě. Ve 28. minutě domácí zahrávali trestný kop a Mikel s obtížemi vyboxoval na roh. Ve druhém poločase se vše změnilo. Jediná branka utkání padla ve 48 minutě. Na polovině hřiště chyboval Prajza, míče se zmocnil Lebánek, který rozhodl střelou k tyči.
Nejlepší hráči: Lukáš Lebánek - Lukáš Mimránek

Orel UB - Pitín 1:1 (0:1)
Branky: 81. (p) Žižka Z. - 23. Bureš M.
ŽK: 10. Konrád P., 29. Kočica M., 80. Žižka Z. - 48. Lukáš D., 72. Čuč R.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Hodic (laik), Pavel Berčík (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Šmíd J. (46. Jančář Z.), Slovák J., Skřivánek V. (46. Josefík O.), Popelka J. (46. Gášek L.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Kočica M., Jahoda K. (71. Keňo F.), Bujáček P. (39. Žižka Z.).
Trenér: Milan Juřeník.
Pitín: Salvet L. - Mlček T., Machala P. (46. Staněk Š.), Lukáš D., Kozubík J., Hrnčář S. (76. Kavka P.), Domorád P., Čuč R., Bureš M., Pokorný R., Krahula L. (69. Maňas M.).
Trenér: David Lukáš.
Hosté byli od začátku lepším týmem a dostávali se více do šancí. Domácím vázla rozehrávka a jejich akce končily většinou před pokutovým územím. Důležitý moment přišel ve 23. minutě, pitínští zahrávali rohový kop, první střelu ještě stačil domácí gólman vyrazit, ale na dorážku hlavou dobíhajícího Bureše byl již krátký. Do konce první půle byli hosté stále při chuti, ale gólově se již neprosadili. Po změně stran domácí trenér udělal tři změny v sestavě a na hře to bylo rázem vidět. Broďané si Vytvořili územní převahu, dostávali se do šancí, ale střely byly nepřesné. Když už to vypadalo, že si Pitín odveze všechny body, devět minut před koncem byl v pokutovém území podražen Konrád a z nařízené penalty se Žižka nemýlil a srovnal na 1:1.
Nejlepší hráči: Milan Maršálek - Martin Bureš

H. Němčí - Bánov 2:1 (0:0)
Branky: 47. Zámečník Josef, 55. Holboj M. - 65. Pavlíček A.
ŽK: 35. Halík T. - 3. Pavlíček A., 29. Horňák P., 60. Vaňhara J., 70. Polanský L.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Roman Macalík (laik), Aleš Vysrtrčil (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (90. Huňka V.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J. (82. Tureček P.), Kadlček V., Jančařík F., Halík T., Fibicher R. (65. Chmelina J.), Bahula L., Holboj M.
Trenér: Roman Pagáč.
Bánov: Kokták J. - Velecký R., Vaňhara J., Polanský L., Mahdalík J. (46. Drábek M.), Mahdal L., Lux R., Horňák P. (80. Černý O.), Gorčík L. (57. Kotil R.), Dalajka M. (75. Šopík J.), Pavlíček A.
Trenér: Karel Kopeček.
V prvním poločase měli domácí platonickou převahu, ale na výši skóre se to neprojevilo. Za zmínku stojí 15. minuta kdy z 18 metrů vystřelil Bahula, ale brankář hostů jej vychytal. Ve 45. minutě byli už hosté asi myšlenkami v kabině. Domácí toho málem využili. Nejprve ale nedal Bahula a podruhé Zámečník. Ve druhém poločase domácí zatlačili a ve 47. minutě se po chybě obrany a centru ujali vedení brankou Zámečníka - 1:0. V 55. minutě vystřelil domácí Holboj z 10 metrů a hosté inkasovali znovu - 2:0. Hosté zlepšenou hrou snížili v 65. minutě po rohu Pavlíčkem na 2:1. Do konce zápasu se již skóre neměnilo.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Lukáš Mahdal

Březová - Komňa 1:0 (1:0) nedohráno
Branky: 12. Smítal Jo.
ŽK: 43. Uher J., 58. Čaňo P. - 16. Kala M., 48. Hanke T., 55. Dolina M.
Diváci: 0.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Janků (laik), Jiří Pollach (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T., Smítal Jo., Smítal Ja. Plášek V., Miškář V., Čaňo P., Čaňo D., Bartoš A.
Trenér: Ladislav Kalina.
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Pospíšil L., Machara P., Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Na Březové se hrál od prvních minut z obou stran rychlý a bojovný fotbal. Domácí ve 12. minutě dali gól po nedorozumnění hostující obrany. Domácí tlačili i nadále, ale výsledkem jejich snažení byla pouze nastřelená konstrukce. Hosté mohli vyrovnat dvě minuty před poločasem, ale Kala z malého vápna minul domácí branku. Ve druhém poločase chtěli hosté rychle vyrovnat, zatlačili domácí a v 55. minutě se jim to skoro podařilo, brankář ale míč vyrazil. V 60. minutě byl zápas přerušen a následně po čekací době byl ukončen z důvodu silného deště. Obě družstva se na náhradním termínu domluvila, o utkání dále rozhodne STK.
Nejlepší hráči: Vlastimil Plášek - Miroslav Kala

Boršice u Bl. - Strání B 0:1 (0:1)
Branky: 28. (p) Motola J.
ŽK: 4. Tinka P., 43. Motola J., 75. Nuzík P., 81. Vintr P., 90. Popelka M. (Strání B).
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Bohuslav Vávra (laik), František Motyčka (laik).
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Stodolák M., Nožička P., Nožička J., Ježek T., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Doležal R., Daněk L.
Trenér: Vladimír Bilík.
Strání B: Popelka A. - Zámečník L., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Pavluš M., Nuzík P. (88. Mahdal D.), Motola J., Bušo M., Janiga V., Tinka P. (67. Houšť V.), Popelka M.
Trenér: Pavel Tinka.
Do utkání lépe vstoupili domácí, když hosty ohrozil hlavičkou Daněk. V 10. minutě se i hosté dostali do akce, ale Nuzík vystřelil vysoko nad. Ve 28. minutě se o jedinou branku utkání postaral Motola, když proměnil pokutový kop. O 2 minuty později měli hosté opět šanci, ale Nuzíkovi zakončení nevyšlo. Ve 40. minutě měli domácí opět šanci, ale Hrbáč vystřelil jenom brankařovi do rukavic. Ve druhé půli za zmínku stojí střela Daňka, kterou zlikvidoval Popelka. Hostí i nadále útočili a vytvořili si pár příležitostí, ale žádnou z nich už nedokázali využít.
Nejlepší hráči: Jan Kadlček - Antonín Popelka