ŽK: 32. Gorčík T., 80. Lebánek L. - 22. Laga D., 35. Omelka Martin. Diváci: 70.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Vojtěch Jahoda, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Struhař P. (86. Dvořák M.), Lebánek L., Kukuča L., Kolínek Martin, Kolínek M., Janík D. (81. Mlčúch J.), Bartoš Š., Gorčík T., Salvet L.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Jarošov: Zdráhal D. - Trávník M., Štengl R. (22. Hromada P.), Příplata F., Penner M., Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M. (68. Běťák M.), Laga D., Kováč P., Jančík M.
Trenér: Radek Pekárek.
V Nezdenicích se v první půli hrál rychlý a bojovný fotbal. Domácí byli v útoku aktivnější a ve 28. minutě měl branku na své hlavě po rohu Salvet. Ve 36. minutě následovala střela z dvaceti metrů, kterou vyslal domácí Kolínek. Ve 44. minutě podnikli hosté rychlý protiútok, Příplata šel sám na gólmana, ale ztroskotal právě na něm. Pravidlo nedáš, dostaneš se vyplnilo do puntíku, když domácí založili rychlý brejk a z pravé strany po centru skóroval Kukuča. V 54. minutě vyzkoušel domácího gólmana Příplata, ten jeho střelu vyrazil na roh. Naopak v 67. minutě ve vápně hostí domácí na čtyřikrát doráželi. Nakonec se stal míč kořistí gólmana. A když ani v 80. minutě opět Příplata, který šel sám na gólmana, nedal, zůstaly tři body doma.
Nejlepší hráči: Michal Juriga - Miloslav Penner

O. N. Ves - Bánov 6:3 (5:0)
Branky: 2., 18., 27., 38. Zálešák M., 12. Hůsek J., 60. Píštěk M. - 64., 68. Skočovský D., 50. Horňák P. ŽK: 73. Píštěk M. - 63. Guryča R., 84. Velecký R. Diváci: 57.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Lukáš Vandírek, Denis Fridrich.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák M. (67. Nikl R.), Ťok J., Szabo M., Píštěk M., Peprníček T., Máčala M., Lorenc T. (61. Kosík A.), Kreisl M, Jurásek D., Hůsek J. (86. Pěnčík V.).
Trenér: Martin Voráč.
Bánov: Mahdal D. - Velecký R. (84. Bulejko P.), Suchánek P., Skočovský D., Polanský L. (46. Franc L.), Mahdalíček J., Horňák P., Guryča R., Bortel L. (79. Bobek P.), Mahdal L., Mahdalíček P.
Trenér: Karel Kopeček.
Domácí zastihli hosty v dokonalých nedbalkách, protože už v 18. minutě vedli 3:0. Dva góly vstřelil Zálešák a jeden Hůsek. Pro Zálešáka to však nebyla konečná, protože do konce poločasu se trefil ještě dvakrát. Takže domácí upletli Bánovu dokonalou rukavici. V 50. minutě snížil Horňák, vzápětí se Skočovský pokusil o hokejový blafák, ale domácí gólman byl proti. Stejné zakončení zvolil v 60. minutě domácí Píštěk, který ale uspěl. Hosté přece jenom dokázali utkání zdramatizovat, když se v 64. a 68. trefil kanonýr Skočovský. Do konce utkání už sice žádná branka nepadla, přesto viděli diváci úctyhodných devět branek.
Nejlepší hráči: Martin Zálešák - Dušan Skočovský

Prakšice - Uh. Ostroh 0:4 (0:3)
Branky: 27., 58. Jurčeka J., 5., 23. Gajdorus T.
ŽK: 34. Mikel J. (Prakšice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Vojtěch Jahoda, Ivo Dynka (laik).
Prakšice: Marášek M. - Ondra T., Němeček P. (75. Hlavín R.), Mikel J., Lysoněk L. (68. Gajdůšek P.), Kadlček J. (64. Babušík J.), Jurák V., Jahoda F., Hořínek J., Gajdůšek M., Dynka J.
Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Šálek R. (80. Mrkva T.), Pavlas Z. (82. Mojžíšek O.), Nováček T., Lopata M., Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J. (68. Větříšek A.), Horák M., Gajdorus T., Durna M. (88. Cintula F.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Utkání začali hosté náporem, což se projevilo hned v 5. minutě, Gajdorus proměnil standardní situaci. Ve 23. minutě ze standardní situace po rychlé akci zvyšoval Gajdorus na 0:2. Ve 27. minutě Jurčeka zvyšoval na 0:3. Domácí opět zahodili ve 35. minutě kapitánem gólovou šanci. Ve 40. minutě Gajdorus z malého vápna mířil hlavičkou těsně nad. Domácí mohli snížit ve 44. minutě z pokutového kopu, ale nastřelili pouze tyč. Do druhého poločasu opět nastoupili lépe hosté, když v 58. minutě zvyšoval na 0:4 Jurčeka. Od tohoto momentu se hra přelévala od šestnáctky po šestnáctku. V 87. minutě se na hostující branku po rychlé akci řítil Hořínek, ale neproměnil, a tak si hosté zaslouženě odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Tomáš Ondra - Tomáš Nováček

Hluk B - Vlčnov 5:2 (2:1)
Branky: 33. Sagula D., 42. (p) Dekrét D., 51. Machala O., 54. Nguntual Tum Thang, 70. Zalubil O. - 44. (p) Tománek J., 62. Kameník J. ŽK: 69. Blaško R. - 22. Fibichr J., 69. Tománek J.
Diváci: 60. Rozhodčí: Jiří Vlašic - Martin Sípek, Filip Šmejkal.
Hluk B: Bachan L. - Zalubil O., Vozár P., Straka J. (79. Loutocký E.), Sagula D. (80. Vagai T.), Sabo J. (75. Bachánek O.), Nguntual Tum Thang (80. Frühauf Z.), Machala O., Kuřina P., Dekrét D., Blaško R. (74. Martiš T.).
Trenér: Luděk Loutocký.
Vlčnov: Machala L. - Tománek J., Stojaspal Mi., Machala D., Křapa L. (16. Kubal P., 71. Tomala J.), Kašpařík Pa., Kameník J., Gregor R. (78. Zemek P. I.), Flasar J., Fibichr J. (52. Hrbáček I.), Bartošek J. (78. Polanský R.).
Trenér: Petr Kašpařík.
V prvních minutách se hrálo pouze mezi šestnáctkami. Diváci se první branky dočkali ve 33. minutě, kdy se prosadil krásnou střelou domácí Sagula. Ve 42. minutě kopali domácí pokutový kop, který proměnil Dekrét. O dvě minuty později se penalta kopala i na druhé straně, proměnil ji Tománek. Po změně stran byli lepší domácí. V 51. minutě se z přímého kopu prosadil domácí Machala. O tři minuty později šel domácí Nguntual sám na brankáře hostí Machalu a neomylně zvýšil na 4:1. Hosté snížili zásluhou Kameníka, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území. Poslední slovo měli domácí, v 70. minutě na přímý kop vyskočil Zalubil a hlavou uzavřel skóre na 5:2.
Nejlepší hráči: Ondřej Machala - Jakub Tománek

Polešovice - Slavkov 3:2 (1:0)
Branky: 11. Kala M., 50. Kubiš M., 55. Černoch M. - 53. Polášek B., 58. Stojaspal R.
ŽK: 40. Černoch M., 55. Kubiš M., 70. Stašek O., 90. Mlčák P. - 39. Jankůj M., 42. Sedlář A.
Diváci: 70. Rozhodčí: Pavel Králíček - Vojtěch Jahoda, Jaroslav Bednařík (laik).
Polešovice: Vaculík Jan, Stašek O., Mlčák P., Martykán M., Kubiš M., Kala M., Juřena O., Janík Z., Černoch M., Bernatík T., Běhávka J.
Trenér: Jiří Tyl.
Slavkov: Gregor M. (40. Pochylý P.) - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J., Polášek B., Jankůj M., Chovanec M., Halík J., Habarta J. (46. Halík M.), Rožnovský T.
Trenér: Miroslav Mančík.
V Polešovicích se hrál rychlý fotbal, akce se střídaly na obou stranách. Domácí v 11. minutě vybojovali rohový kop, na který si naskočil Kala a otevřel skóre utkání. Ve 20. minutě vystřelil hostující Sedlář, avšak jeho ránu skvěle vytěsnil domácí Mlčák. Ve 27. minutě to zkoušel Vaculík, který těsně minul bránu hostů. Ve 34. minutě měl šanci Martykán, avšak minul. Do druhé půle dala obě mužstva bojovnost a bylo se na co dívat. V 50. minutě založili domácí rychlý protiútok a po krásné akci na jeden dotek skóroval Kubiš, 2:0. O tři minuty později snížil Polášek, který se přesně trefil z voleje, 2:1. V 55. minutě po velké hrubce brankáře hostí zvyšoval na 3:1 Černoch. V 58. minutě krásnou střelou do šibenice upravil na konečných 3:2 Stojaspal.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Roman Stojaspal

Kněžpole - Březová 4:1 (2:1)
Branky: 5., 60. Hančík D., 43. (p) Hruboš P., 90. Grebeníček P. - 42. Janků M.
ŽK: 15. Brázdil O. - 30. Janků M., 44. Čaňo L. Diváci: 60.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Jan Martinák, Tomáš Flíbor (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Palčík R., Maršálek A. (82. Kašný P.), Hruboš P., Hančík D. (85. Grebeníček P.), Flíbor D., Brázdil O. (87. Mazůrek A.), Blaha K. (70. Zubalík J.).
Trenér: Radim Palčík.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Smítal Jo., Smítal Ja., Pomajbík D., Kejkrt D., Janků M., Čaňo P., Čaňo L., Čaňo D., Borýsek V.
Trenér: Josef Uher.
Utkání začalo z domácí strany velmi aktivně. Domácí se prosadili hned v 5. minutě, kdy první branku utkání vstřelil po samostatném úniku Hančík. Do další šance se dostal opět Hančík, ale ani ten druhou branku nepřidal. Za hosty hrozili převážně Janků a Pomajbík. Ve 42. minutě hosté vyrovnali, když se po samostatné akci z levé strany prosadil Janků. Vyrovnaný stav však vydržel pouze minutu, ve 43. minutě zahrávali domácí pokutový kop, který proměnil Hruboš. Druhý poločas byl z obou stran ještě aktivnější. Hosté zatlačili domácí, ale gól vstřelit nedokázali. V 60. minutě se do šance dostal Hančík a zvýšil na 3:1, když se prosadil po úniku z pravé strany. V 90. minutě udělal tečku za utkáním Grebeníček, který přesně zakončil kombinační akci, 4:1.
Nejlepší hráči: Dominik Hančík - Michal Janků

Topolná - Bílovice 4:1 (1:1)
Branky: 15., 65., 67., 85. Foltýn Jan - 32. Dujka J.
ŽK: 68. Hoferek P. - 61. Janota J. Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Lukáš Vandírek, Radek Viceník (laik).
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašták R., Mráz D. (57. Hoferek O.), Mikoška J., Lapčík A. (87. Jurčík T.), Hoferek P., Haša P., Foltýn Jan (85. Dohnal P.), Foltýn Jakub (88. Mikulka M.), Foltýn P.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A. (60. Žák J.), Zlámal J., Semela E., Sedlář A., Mikšaník D., Hlaváček P., Hanák M. (77. Hrňa M.), Gajdošík E., Dujka J., Vyorálek D. (60. Janota J.).
Trenér: Antonín Šimon.
Sousedské derby začali domácí náporem, kdy si již v 5. minutě Foltýn vypracoval obrovskou šanci, ale hostující gólman zabránil vstřelení branky. V 15. minutě se dostal znova do šance Foltýn, který po krásné akci otevřel skóre. Ve 30. minutě se ke slovu dostali hosté, Dujka se nejlépe zorientoval po zmatku v pokutovém území a nastřelil břevno. O dvě minuty později se dostal do šance opět Dujka a tentokrát se nemýlil, 1:1. Ve druhém poločase začali domácí lépe kombinovat a začala show Foltýna. Ten v 65. minutě proměnil pokutový kop za ruku ve vápně. O dvě minuty později utekl po levé straně a nádhernou střelou zvýšil na 3:1. Na konečných 4:1 upravil v 85. minutě opět Foltýn, který vstřelil čtvrtý a poslední gól v zápase.
Nejlepší hráči: Jan Foltýn - Petr Hlaváček