ŽK: 12. Franěk P., 53. Štěrba J., 88. Jurásek D. - 11. Lahola T., 34. Poiselt A., 39. Lahola M.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Tomáš Nosek (laik), Jaroslav Říha (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J., Svoboda P., Slezák V., Pokorný L., Pavlas Z. (46. Kusák M.), Kosík A., Kadaš T., Jurásek D., Franěk P. (75. Jirásek A.), Čápek J. (79. Hábl O.).
Trenér: Michal Kusák.
Babice: Hájek M. - Soldán L., Smělík M., Říha L., Poiselt A., Macháček P., Litoš F., Lahola T., Lahola M., Koukal P., Horsák D.
Trenér: neuveden.
První kolo začalo velmi opatrně z obou dvou stran, ale postupem času byli domácí lepším týmem, který si vytvořil několik slibných šancí. Po půl hodině hry se osmělili hosté, kteří měli několik slibných brejkových akcí. V 1. poločase se nehrál moc atraktivní fotbal, protože se hráči ještě na hřišti hledali, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve 2. poločase byl fotbal hodně atraktivnější. Střídající Kusák velmi oživil hru Ostrožské Nové Vsi. V 50. minutě z toho vyústil šťastný vlastní gol, který sklepl obránce brankařovi a ten nestačil zareagovat a sklepl míč do brány. Poté domácí vrhli vše do obrany, ale měli ještě několik brejkových situací. V 80. minutě měl golovou šanci na hlavě Soldán, ale domácí brankář Boček byl proti. Utkání by více slušela remíza.
Nejlepší hráči: Jan Štěrba - Filip Litoš

Košíky - Korytná 3:0 (1:0)
Branky: 16. Večeřa T., 68. Janováč Z., 85. Uherka Z.
ŽK: 45. Vacula J., 50. Matucha J., 60. Navláčil O. (Korytná).
Diváci: 85.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Martin Ovsík (laik), Miroslav Tomanec (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T. (60. Surovec M.), Uherka Z., Přílučík L., Poháněl J., Mihal A., Mařák P. (60. Janováč Z.), Hastík P., Fedor J., Bémer Z., Scháněl R.
Trenér: Vlastimil Kučera.
Korytná: Jeglík T. - Zetka M., Vacula J., Popelka L., Navláčil O. (70. Kalavský L.), Medůsek M., Málek M., Janča J., Bublík I., Matucha J. (75. Persona P.), Čeno B.
Trenér: Patrik Persona.
Utkání se hrálo za velmi pěkného počasí, kdy se v prvním poločase Košíky ujaly vedení střelou Večeři v 8. minutě k tyči z velkého vápna. Mladíci z Korytné se snažili ještě do prvního poločasu udělat něco s výsledkem, ale zkušení chlapi z Košíků je teméř nepustili ke svému vápnu. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. V 68. minutě střílel Uherka z hranice pokutového kopu a Janováč míč usměrnil k tyči - 2:0. Poté se hra přelévala od vápna k vápnu. Domácí své vítězství potvrdili krásnou individuální akcí z půlky hřiště, kdy Uherka stanovil na konečných 3:0.
Nejlepší hráči: Zdeněk Uherka - Igor Bublík

St. Město - Popovice 5:2 (0:1)
Branky: 53., 73. Müller T., 58. Andrýsek M., 80. Bouřa R., 91. Mikulica A. - 9. Tetera T., 70. Omelka J. ŽK: 23. Botek J., 45. Panáček M. - 44. Omelka J. Diváci: 120. Rozhodčí: Volodymyr Korolovych (8,1) - Jiří Stuchlík (laik), Patrik Mikulec (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Vlček P., Vaněk T., Ševčík I. (75. Bouřa R.), Panáček M., Müller T. (84. Šatava D.), Grebeň M. (70. Mikulica A.), Daťko J., Botek J., Andrýsek M.
Trenér: Radek Bouřa.
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Prajza M. (79. Kryštof O.), Omelka J., Mikulčík R., Masařík L., Hladný T., Dufka M., Cetkovský T. (69. Musil O.), Kolečkář Lukáš (84. Knot M.).
Trenér: Roman Bureš.
Již od úvodu utkání bylo vidět odhodlání domácích urvat tři body. V 9. minutě Staroměšťané zahrávali roh, Šesták byl na místě a z rychlého brejku Tetera poslal hosty do vedení. Domácí měli tlak i nadále, ale Šesták byl výborný. Do druhé půle lépe vstoupili domácí, v 53. minutě vyrovnali zásluhou Müllera. O pět minut později nádhernou střelou z dobrých 45 metrů se trefil Milan Andrýsek. V 70. minutě hosté srovnali po Omelkově střele na 2:2, což bylo ovšem z jejich strany vše. V 73. minutě se podruhé po nádherné akci trefil Müller. V 80. minutě se střelecky zapsal i domácí trenér Radek Bouřa, který po deseti minutách na hřišti dává čtvrtou domácí branku. V první minutě nastavení dává výsledku konečnou podobu Mikulica - 5:2.
Nejlepší hráči: Milan Andrýsek - Vítězslav Šesták
Delegát utkání: Stanislav Karlík.

Tupesy - Pitín 1:2 (0:1)
Branky: 90. Běhávka M. - 42., 70. Voda M. ŽK: 25. Gejdoš M., 75. Mikula F., 90. Drška M. - 3. Navrátil M., 53. Krahula L., 53. Hasoň L., 8. Voda M., 88. Gabrhel P. Diváci: 80. Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Vávra (laik), Kliment Petr (laik).
Tupesy: Gaura J.- Večeřa L., Vávra P., Tříska M., Polášek P. (86. Běhávka M.), Mikula F., Drška M., Bureš R., Burda T. (67. Omelka L.), Březina M., Gejdoš M. (69. Madzia D.).
Trenér: A. Šimon.
Pitín: Švehlík F. - Voda M., Vladár J., Navrátil M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík A., Kavka P., Hasoň L. (76. Hanuš J.), Berčík P., Janota R. (46. Gabrhel P.).
Trenér: P. Berčík.
Bojovné utkání s minimem šancí na obou stranách. Do první šance se dostali hosté v 19. minutě, kdy zahrávali roh a z něho hlavičkoval Hasoň těsně vedle. Znovu se ke slovu dostali hosté, v 35. minutě, kdy zahrávali standardní situaci, ale Michal Voda hlavičkoval těsně vedle brány. Pro domácí to bylo slabé varování, o několik minut později, ve 42. minutě, znovu zahrávali roh a Michal Voda nádhernou hlavičkou umístil míč do brány. Domácí se dostali ke slovu až před koncem poločasu, kdy z boku centroval Březina, ale míč nedokázali jeho spoluhráči zužitkovat. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu až do 70. minuty, kdy hostující tým zahrával z vlastní poloviny standardní situaci, kdy Berčík nacentroval přímo do šestnáctky, kde Voda opět hlavou umístil míč k tyči. Po tomto gólu se snažili domácí zvýšit aktivitu, ale podařilo se jim to až v 90. minutě, kdy nacentrovaný míč v šestnáctce zpracoval Běhávka a snížil na 1:2.
Nejlepší hráči: Miroslav Tříska - Michal Voda

Bánov - Buchlovice 1:1 (0:1)
Branky: 71. Vaňhara J. - 43. Marek B.
ŽK: 47. Vaňhara J., 59. Mahdal P. - 62. Mikula J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Radek Michalec - Pavel Šupina (laik), Václav Machalík (laik).
Bánov: Polanský M. - Velecký J. (76. Mahdalíček J.), Vaňhara J., Polanský L., Pavlíček A., Mikyska M. (51. Suchánek P.), Mahdalíček P., Mahdal P., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M. (58. Staroba P.).
Buchlovice: Hlůšek P. - Vojtěšek M., Šarata R. (51. Hlůšek R.), Strakoš S., Schuster M., Procházka J., Mikula J. (80. Tomešek Z.), Marek B., Křiva D., Jurča A. (89. Čech R.), Kotek J.
Trenér: Petr Sonntag.
Utkání se odehrálo za příjemného fotbalového počasí, kdy se vyrovnanost nesla celým utkáním. Po čtvrthodině hry nastřelil domácí Vaňhara Hlůškovo břevno, chvíli nato domácí spálili další šanci, jmenovitě to byl Mahdal, který netrefil prázdnou branku. Dvě minuty před poločasovým hvizdem otevřel skóre hostující Bedřich Marek, který prostřelil Polanského. Druhý poločas začali aktivněji hosté, kteří měli i několik šancí, ovšem bez brankového vyjádření. Ke slovu se dostali domácí v 71. minutě, kdy Vaňhara z přímého kopu přesnou střelou nedal Hlůškovi žádnou šanci a srovnal na konečných 1:1. V samotném závěru hosté mohli strhnout vedení na svoji stranu, ale to se jim už nepodařilo.
Nejlepší hráči: Jan Vaňhara - David Křiva

Hradčovice - Kněžpole B 4:3 (2:2)
Branky: 36., 62. Mikulec D., 11. Cmol M., 76. Daněk O. - 12., 32., 87. Kašný R. ŽK: 88. Cmol M., 90. Hlaváč V. - 36. Kašný P., 59. Hruboš L., 89. Janík V. Diváci: 80. Rozhodčí: Ondřej Piža - Vladimír Hlaváč (laik), Luděk Burda (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Mitáček L., Mikulec J., Mikulec D., Jurčík D., Hostýnek P., Horák P. (79. Máčala R.), Hlaváč V., Fábry I. (46. Pochylý P.), Daněk O., Cmol M. (90. Macek T.).
Trenér: Ludvík Cmol.
Kněžpole B: Knot V. - Moštěk M., Kozelek M. (80. Křen M.), Kašný R., Kašný P. (53. Večeřa M.), Janík V., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Hubáček D., Slavík M.
Trenér: Zbyněk Grubl.
Skóre se začalo měnit už v 11. minutě, a to zásluhou Cmola, který využil špatné domluvy obrany hostí a úspěšně zakončil. O minutu později hosté srovnali, autorem první branky ze tří byl Radek Kašný. Svůj druhý gól přidal R. Kašný v minutě 32. a hosté šli do vedení. Domácím se podařilo do půlky srovnat, a to zásluhou D. Mikulce a jeho přesné hlavičky. Mikulec otevřel brankový účet i v druhém poločase, když v 62. minutě proměnil trestný kop z hranice velkého vápna. Na 4:2 dává v 76. minutě Ondřej Daněk, když propasíroval míč do branky. Poslední změnu stavu zařídil opět střelecky disponovaný Radek Kašný, byl to jeho už vzpomínaný hattrick. Ve vyrovnaném utkání se pověstné fotbalové štěstíčko přiklonilo na stranu domácích, kteří získali první podzimní body.
Nejlepší hráči: Dalibor Mikulec - Radek Kašný

Huštěnovice - Mařatice 2:1 (1:0)
Branky: 20. Černý P., 74. Umlauf M. - 54. Kovács L.
ŽK: 35. Petrželka J. - 70. Kroča M., 77. Janků O.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Čechmánek (laik), Ivan Mařák (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A. (90. Vašíčka M.), Umlauf M., Silný J., Puškáč L. (75. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Mařatice: Matoušek O. - Vyorálek D., Tyl V., Rídl L. (77. Knapčík M.), Prekop D., Mrkva M., Kroča M., Kovács L., Janků O., Bída L., Šenk P.
Trenér: Václav Chvojka.
V Huštěnovicích se sešla dvě vyrovnaná družstva, obě dvě chtěla rychle útočit. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, ale byli to hosté, kteří měli více šancí než domácí. Kroča a Janků svoje šance, které měli, nevyužili. Ale naopak domácí se ujali vedení, Černý si naběhl na centrovaný míč a dorazil za golmanova záda. Domácí po vstřelené brance přidali a měli i ještě jednu tutovku, kterou ale nevyužili. Do druhého poločasu hosté nastoupili s tím, že chtěli něco udělat s výsledkem, zatlačili domácí. Hosté zahrávali pokutový kop, který Šenk nevyužil. Hosté se nevzdali a dočkali se vyrovnání, kdy se Kovács z přímého kopu krásně trefil. Od té chvíle se hra vyrovnala, ale domácí se přece dočkali po velké snaze, kdy si v 74. minutě zpracoval centrovaný míč Umlauf a dal vítězný gól domácích.
Nejlepší hráči: Miroslav Umlauf - Petr Šenk