Záloha stále válí

Kunovice Sport 20 / 04 / 2011

V jarních odvetách Slovácko nedostalo ještě ani gól

Třetí jarní utkání a třetí vítězství má za sebou záloha prvoligového Slovácka. Po pauze, která vznikla odstoupením Vítkovic, nastoupili svěřenci trenéra Mišovce v regionálním derby proti béčku Zlína. Na kunovické Bělince díky trefám Nešpora a Sasína zvítězili 2:0. Ani ve třetím utkání nemusel gólman Slovácka lovit míč ze své sítě.
1.FC Slovácko B - Zlín B 2:0 (1:0)
Po úvodní oťukávané ve 12. minutě napřáhl Nešpor před šestnáctkou ke střele, která i díky jednomu z obránců skončila za zády zlínského gólmana. Radost domácích nemusela trvat dlouho, protože o čtyři minuty později gólman Heča vychytal stoprocentní šanci hostů. Těsně před poločasem mohl zvýšit Čtvrtníček, ale ten se své vyložené šance zalekl. Po změně stran opět domácí podržel výborný Heča, když v poslední chvíli vyrazil útočníkovi míč. Hosté ve snaze o vyrovnání se častěji dostávali na dostřel domácí brány. Pojistku v podobě druhého gólu mohl nejprve v 75. minutě přidat hlavičkou Nešpor a o sedm minut později po samostatném úniku Szmek, který orazítkoval jen spojnici tyče a břevna. Tři minuty před koncem rozhodl o vítězství Slovácka Sasín, který překonal hostujícího gólmana Dostála.
Branky: 12. Nešpor, 87. Sasín
Slovácko B: Heča - Habanec, Daníček, Nešpor, Borusík - Franta, Cissé (71. Hesek), Kleiber (89. Sečany), Čtvrtníček (60. Sasín) - Ruman, Szmek.