Zápas byl o našich hlavách

Zápas byl o našich hlavách
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 19 / 05 / 2019

V sobotním zápase na pražské Julisce už oběma týmům o nic nešlo a podle výkonů na hřišti se zdálo, že se jim nepodařilo najít tu správnou motivaci. Divák tak viděl velmi slabý ligový odvar. Že to byl zápas jen do počtu, tomu se bránil kapitán Slovácka Vlastimil Daníček.

Určitě to nebyl zápas do počtu, vždyť jsme hráli o své jméno a hlavně o jméno klubu. Každý hráč si musí nastavit přístup k takovému utkání ve své hlavě. Upřímně řečeno, po takové sezóně, která se vyvíjela, jak se vyvíjela, tak to po Opavě z nás spadlo a bylo těžké si znovu nastavit hlavu. No a my jsme to prostě nezvládli.
Přitom úvod zápasu nebyl vůbec špatný. Velká šance, tlak vašeho týmu...
Velká škoda, že to tam Kácovi (Michal Kadlec) nespadlo. On to měl na levou, já na pravou nohu. Byl tam o něco dřív, ale nedal míči bohužel dostatečnou razanci a gólman stačil na čáře zachránit. Škoda byla i faulu na Zaju (Tomáš Zajíc), protože by šli dva na golmana a Zaja by dal buď gól sám, nebo by to nachystal Kalimu (Jan Kalabiška) do prázdné brány. Šancí jsme si ale měli vytvořit daleko více, jenže jsme se špatně dostávali do jejich obrany.   

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace