Zaskočí favorita?

Zaskočí favorita?
Slovácko Sport 12 / 05 / 2010

Fotbalisté Uherského Brodu bojují ze všech sil o záchranu v divizní společnosti. Po výprasku Žďáru nad Sázavou zajíždějí na kunovickou Bělinku, kde hraje své domácí zápasy prvoligová záloha Slovácka, která už vůbec o nic nehraje. Podaří se jim bodovat, nebo vyhraje favorit?
Jelikož divizi neohroženě vládnou Šardice, které mají pět kol před koncem v čele tabulky sedmibodový náskok, šance Slovácka na postup jsou na bodě mrazu. Uh. Brod naopak potřebuje body jako sůl... Zaskočí favorita? „Spekulace o výpomoci Brodu odmítám. Do zápasu jdeme naplno s cílem vyhrát. Ještě máme v živé paměti podzimní duel, kdy jsme byli lepší, ale jen remizovali,“ prohlásil Jiří Dekař, kouč zálohy Slovácka, který už další domácí výprodej nemíní připustit. „Derby je derby, nikdy nemá favorita. A navíc za Brod hrají odchovanci akademie Slovácka, pro které je vzájemný duel vždy prestižní. Chtějí se vytáhnout. Očekávám ale naše vítězství,“ doplnil Dekař, který však s největší pravděpodobností sáhne i do dorosteneckých řad.
Broďané o víkendu postrádali nemocného Lukeše a Čtvrtníčka, jestli budou v neděli k dispozici, je otázkou. „I tak ale platí, že jedeme pro tři body. Ostatně jako vždy, nic jiného nám ani nezbývá. Pronásledovatelé totiž rovněž stále bodují,“ říká Lubomír Blaha, brodský lodivod, který však za favorita považuje Slovácko. „Ne náhodou jsou přece druzí. Ale v divizi stále častěji platí, že porazit může každý každého. Jinou kategorií jsou pouze Šardice,“ domnívá se Blaha.
Nedělní zápas na kunovické Bělince má výkop v 10.15. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace