Zatím bez vítěze

Zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 10 / 04 / 2014

Úvodní kolo Senzasport Slovácké Sedmy přineslo hned čtveřici hráčů, kterým se podařilo uhrát stejný počet bodů, a to jedenáct. O vítězi se bude rozhodovat v telefonickém rozstřelu.
11 M. Zapletal (Kudlovice), I. Kučík (Jankovice), M. Krsičková (Sušice), S. Pavelka (Kudlovice).
10 T. Janošek (Kudlovice), P. Salvet (Bojkovice), J. Srnec (UB).
9 J. Kalus (UH), M. Kučera (UH), V. Měrková (Mistřice), L. Hruboš (Kněžpole).
8 L. Remeš (Kněžpole), P. Zelinka (D. Němčí), L. Mikulík (Kudlovice).
7 L. Kalinová (UB), Z. Borýsek (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Doležal (UH), A. Janošek (Kudlovice), P. Škrášek (UH), L. Kalina (UB), V. Kieryk (Mařatice), R. Měrka (Mařatice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), J. Zemek (UB), V. Remeš ml. (Kněžpole), P. Krsička (Sušice), D. Slováček (Brno), M. Schön (Mistřice), K. Šturma (Jar.), V. Horká (Buchlovice).
6 I. Mařák (UH), O. Adamík (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), F. Šupka (Kun.), P. Křůmal (Březolupy), F. Gajdošík (Tupesy), R. Svoboda (Sady), M. Bělovský (Kněžpole), M. Čech (Kudlovice), J. Mazůrek st. (Kun.), P. Ševčík (UB), A. Kolaja ml. (Svárov), A. Janošková (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov), M. Macela (Mařatice), T. Doležal (UH), R. Barkovsi (Kudlovice).
5 F. Kozelek (Topolná), J. Medek (Topolná), M. Řihák (UB), Z. Brož (Jar.), J. Červenka (Tupesy), F. Botek (Kudlovice), J. Ludvíček (Boršice), J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Volčík (UH), J. Horký (Nedakonice), L. Zichová (Traplice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), A. Zpěvák (Sady), P. Janošek (Kudlovice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH).
4 L. Kovařík (UO), M. Jančová (D. Němčí), L. Bartoňová (Buchlovice), P. Gabriel (UH), F. Křůmal (Březolupy), M. Šurmánek (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), M. Doležalová (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), A. Kolaja (Svárov), V. Remeš (Kněžpole), J. Šašinka (Záhorovice), L. Jelínek (UH), Z. Jančová (D.Němčí), J. Mazurková (UH), Z. Kršek (Jalubí), J. Schön (Mistřice), R. Lux (UB), R. Kouřil (UH), P. Hlavinka (Jar.), D. Hykl (Jar.), B. Kraváček (Kudlovice), O. Blaha (Mistřice), L. Svoboda (Podolí), M. Janůšek (UH).
3 K. Slováček (UH), P. Večeřa (UH), M. Měrka (Mistřice), V. Jančík (Jar.), J. Hřib (Šumice), J. Koželuha (Zlechov), L. Salvet (Bojkovice), F. Rýc (Svárov), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek), S. Gajdošík (UH), A. Pauřík (Kněžpole), S. Tinka (D. Němčí), O. Hlavinka (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), J. Svobodová (Jar.).
2 I. Štefko (UB), M. Kundera (SM), M. Vaškových (UH), R. Holásek (UH), R. Pospíšil (Bílovice), Z. Blaha (Korytná), M. Zapletalová (Vlčnov), L. Mikulka (Spytihněv), V. Melichárek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), K. Beneš (Kun.).
1 A. Bánovský (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice), Z. Brázdil (UH), J. Omelka (Bánov), J. Mikulková (Spytihněv).

VÝSLEDKY 1. KOLA
1. 0:2   2. 1:3   3. 2:1   4. 2:2   5. 1:3   6. 2:0  7. 3:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace