Zatím sbírají zkušenosti

Zatím sbírají zkušenosti
Hluk Sport 06 / 02 / 2015

Hlučanky hrají premiérově II. ligu

Druhé vítězství v sezoně si připsala na konto záloha stolních tenistek Hluku, která letos premiérově brázdí druholigové vody. Tým s takřka nejmladším věkovým průměrem zvítězil na půdě Moravské Slavie Brno, když o čtyři hodiny dříve nepochodil v Čejči.
„Stejně jako v extralize dáváme šanci mladým holkám, pro které je to obrovská zkušenost. Zatím totiž hrály jenom mužské nebo žákovské soutěže, ale ženské nikdy. Jsou překvapené, jaký je to rozdíl,“ uvedla Monika Vybíralová, trenérka záložního týmu a jedna z opor extraligového výběru.
Druholigový kádr tvoří mladší žákyně Klára Malíková, která je momentálně i ve výběru talentované mládeže „Hledáme budoucí olympioniky“, a tři hráčky na hostování z jiných oddílů. Starší žákyně Barbora Hnátková ze Vsetína, osmnáctiletá Helena Hrabcová z Velehradu a juniorka Alžběta Malíková z Břestku. „Velkým přínosem je Bára Hnátková, která má skoro šedesátiprocentní úspěšnost zápasů, ale i zbylé holky si pomaličku připisují první body. Věřím, že v příští sezoně to už bude jiné kafe,“ přeje si Vybíralová.
Zrcadlo výsledků: Čejč - Hluk B 7:3, Hnátková 2, Hrabcová, Mor. Slavie Brno - Hluk B 4:6, Hrabcová 2, Hnátková 2, Malíková, čtyřhra Hrabcová, Malíková. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace