Závěr se v Šumicích červenal

Slovácko Sport 27 / 10 / 2011

Bojkovice si otevřely s Havřicemi střelnici

Šumice - Strání 1:2 (1:1)
V první půli měli domácí hru ve své moci a vedli brankou Kunovského, hosté srovnávali brankou „do šatny“, autorem byl Kolaja. Po přestávce převzali taktovku hosté a dali vítězný gól Zmekem. Závěr utkání byl zbytečně nervózní, hlavní rozhodčí udělil ČK v poměru 1:2.
Koryčany - Zlámanec 2:2 (1:0)
Domácí si celkově v utkání vytvořili více šancí, hosté zaslouží pochvalu za bojovnost, neboť dvakrát srovnávali náskok domácích. Branky: M. Věžník 2, obě z pokutových kopů - Sadil, Hubáček.
Bojkovice - Havřice 8:2 (5:1)
Hosté vedli brankou Crly ze 6. min., ale to bylo všechno, co v první půli předvedli. Domácí byli pány na hrací ploše, což vyjádřili pěti brankami, které ještě do přestávky nasázeli do sítě hostí. Ve 48. min. uviděl ČK hostující Vrága a domácí na hrací ploše excelovali a soupeři nastříleli ještě další tři góly. Branky: Jančovič 3, Varga 3, Hladík, Salvet - Crla, T. Rachůnek.
Nedakonice - Zlechov 4:0 (1:0)
Hosté podali bojovný výkon, ale po přestávce už na svého soupeře nestačili. Branky: Bartošík 3, Bilavčík.
Jalubí - Kudlovice 2:2 (1:0)
Ve 45. min. šli domácí do vedení Dobiášem, který proměnil penaltu. Druhou půli začali lépe hosté a Hložný v 52. min. vyrovnal. V 81. min. po rychlé akci poslal domácí do vedení Gajdorus, ale remízu zajistil ze sporné penalty v 83. min.  Hložný.
Sušice - Osvětimany 2:4 (2:1)
Už v 17. min. vedli domácí 2:0 a krátce nato tutovku spálil Švejčara. Hosté byli v utkání fotbalovější a ještě do přestávky snížili a v 68. min. srovnali náskok soupeře. V závěrečné desetiminutovce Osvětimanští dali dvě branky, které rozhodly o výsledku. Branky: Hastík, Šlechta - Sokol, Brhel, Horák, Křemeček R.
Slavkov - V. Otrokovice B 1:0 (0:0)
 O osudu vyrovnaného utkání rozhodl po změně stran domácí Stojaspal.