Závěr si zdramatizovali

Sport 05 / 01 / 2011

První letošní vystoupení mají za sebou hokejisté Uherského Ostrohu. Do Plumlova odjížděli sice jen s osmi útočníky, zato však s chutí přivézt všechny body, což se jim nakonec povedlo.
Plumlov - Uh. Ostroh 4:6 (0:3, 1:3, 3:0)
Ostrožané začali v Prostějově zostra a už v 9. minutě mohlo na tabuli klidně svítit skóre 0:4. Jenže jedinou ze čtyř tutovek proměnil Kartusek. Ve druhé polovině první části si však hosté gólovou žízeň zchladili a vypracovali si rozhodující náskok. Na začátku druhé třetiny Hanáci snížili, ale hosté utekli na 1:6 a bylo vymalováno. Plumlovští se sice ještě raketovým nástupem snažili zápas zdramatizovat, ale více než na dvě branky se nepřiblížili. Finiš si totiž Ostrožané pohlídali. Branky: 9. Kartusek (Kučera), 17. Tóth (Ťok), 20. Kolář (Ťok), 26. Klauda (Frolek), 32. Němčický (Barák), 40. Kartusek (Uherek).
Uh. Ostroh: Valúch - Frolek, Horsák, Klauda, Nevídal, Šudřich, Kučera - Němčický, Barák, Penák - Kolář, Ťok, Tóth - Kartusek, Uherek.