Závěrečné drama v Březolupech

Slovácko Sport 10 / 08 / 2011

Tři body jen Slovácku C, Kněžpoli a Nedachlebicím

1.FC Slovácko C - Žalkovice 3:1 (1:1)
Oba celky nastoupily s omlazenými sestavami, v první půli byla hra vyrovnaná. Po přestávce se hrálo za stálého deště, s čímž se lépe vyrovnali domácí, kteří do 60. min. rozhodli o osudu zápasu. Branky: Tesař 2, Banásik - Sedlář.
Březolupy - Újezdec 3:3 (2:1)
Dramatické utkání s rozdílnými poločasy. Po prohrané úvodní půli hosté přidali a v 83. min. otočili průběžný stav na 2:3. Domácí ale vzápětí stačili ještě vyrovnat. Branky: Stašek 2, Vycudilík – Pilka 2, Slinták.
Kněžpole - Ořechov 2:0 (1:0)
Domácí po celé utkání byli lepším celkem a zaslouženě zvítězili, když obě branky padly z pokutových kopů: ve 23. min. se trefil Lipčík a v 73. min. Cingel.
Nedachlebice - Kvasice 2:1 (1:1)
 Utkání velmi kvalitní úrovně, kterému by více slušela remíza. Domácí ve 12. min. nedali penaltu a hosté šli v 19. min. do vedení Raiskupem. Domácí vyrovnali ve 32. min. Mikulčíkem. Hosté byli velmi nebezpeční z rychlých brejků, ale domácí v 83. min. dali vítězný gól, autorem byl opět Mikulčík. V samém závěru se hosté snažili o vyrovnání a dostali se do dvou vyložených šancí, domácí však těsné vedení uhájili.
Prakšice - Mladcová 1:1 (1:0)
V první půli byla hra vyrovnaná a domácí šli do vedení v 10. min. Němečkem z penalty. V 52. min. byl vyloučen domácí Dynka, hosté si vytvořili tlak, který korunovali až v 94. min.
O. N. Ves - J. Otrokovice 1:3 (1:2)
Ve vyrovnané první půli se domácí ujali vedení ve 40. min. Píšťkem, ale ještě do skončení půle dvěma hrubkami v obraně dovolili soupeři otočit skóre. Po přestávce domácí přidali a snažili se o vyrovnání, největší šanci promarnil Šálek. V závěru domácí už vsadili vše na útok a hosté toho využili a po rychlém brejku dali pojišťovací branku. Branky vítězů dali Němec T. a R., Vitásek.
Příluky - Chropyně 4:1