Závěrečné drama v Březolupech pro domácí

Slovácko Sport 16 / 04 / 2015

Březolupy - Dol. Němčí 4:3 PK (2:1)
V dramatickém utkání domácí vedli 2:0 a měli další dvě šance na zvýšení náskoku.
Hosté se v závěru půle dostali do hry proměněnou penaltou. Po přestávce byli lepší hosté a dvěma góly dokázali otočit průběžný stav. Když už se zdálo, že si hosté odvezou tři body, vyrobil v 89. min. jejich gólman hrubku, po které musel faulovat soupeře, za což uviděl červenou kartu, a domácí penaltu proměnili.
V závěrečném penaltovém rozstřelu si bod navíc připsali domácí.
Osvětimany - Jaroslavice 1:2 PK (0:1)
 V první půli byli lepší hosté a od 40. min. vedli šťastnou brankou Polácha. O přestávce domácí provedli několik změn v sestavě, čímž se jejich hra zlepšila, ale pořádný fotbal Osvětimanští předvedli až v závěrečné patnáctiminutovce, kdy se jim podařilo také srovnat skóre Zýbalem z penalty v 83. min. V penaltové loterii měli lepší nervy hosté.
Újezdec - Kvasice 4:0 (3:0)
Domácí doslova vletěli na soupeře, už v první minutě rozvlnil brankovou síť hostí Popelka a pak se dvakrát prosadil Velecký, a to ve 13. a 33. min. Domácí na hrací ploše dominovali a soupeře k ničemu nepustili. Naopak domácí promarnili několik dalších šancí. I po přestávce domácí tvořili hru, hosté se ani jednou nedostali k ohrožení domácího brankáře. Vítězství pojistil v 73. min. Loprais.
Nivnice - Bojkovice 2:4 (2:2)
Hosté v první půli dvakrát vedli, ale domácí stačili vždy srovnat náskok. V závěru půle byl vyloučen hostující Spáčil. Domácí, ale početní převahu nepotrestali, naopak museli čelit rychlým brejkům hostí, po jednom z nich šli hosté do vedení a výhru pojistili v samém závěru. Stínem utkání bylo zranění domácího Hladiše.
Branky: Prekop, Straňák - Vacula, Dolina, Míča, Kaša
Nedachlebice - Strání 2:0 (0:0)
V první půli se více taktizovalo, než hrálo, a tak se žádných velkých šancí diváci nedočkali. V 64. min. jeden ze zadáků hostí zahrál v šestnáctce rukou a nařízenou penaltu proměnil Kaňovský. Vzápětí byl hostům vyloučen Ondřejka. Přesilovku domácí využili v 77. min. Faldynou.
V závěru se hosté snažili zkorigovat výsledek, ale domácí čisté konto udrželi.
Žalkovice - Hluk 0:4 (0:0)
Domácí stačili favoritovi odolávat jen v první půli. Po dvou slepených gólech hostí z 50. a 51. minuty domácí herně odešli a hosté skóre ještě navýšili.
Branky: Galuška 2, Dohnal 2
Mladcová - O.N.Ves 4:0 (1:0)
 Branky: Julina, Slobodian, Jaroš, vlastní