Zbytečná ztráta

Boršice Sport 21 / 10 / 2015

Krajský přeborKrajský přebor

Štítná n/V. - Boršice 2:1 (1:1)
Hosté přijeli k poslednímu mužstvu podzimní tabulky podpoření třemi vyhrami v řadě a zprvu to vypadalo, že v tomto trendu budou pokračovat. Zvlášť když ve 28. minutě otevřel boršický kanonýr Dufek skóre utkání. Domácí se ovšem nepoložili, zvedli hlavy a do půle po hrubé chybě hostující obrany srovnali. Ve druhé půli se hosté nepoučili, mysleli si, že se soupeř porazí sám, a dál předváděli nepřesvědčivé výkony plné diskuzí s ne zrovna přesným rozhodčím a po zásluze byli potrestáni v 75. minutě. V podstatě se jednalo o vlastní gól. Pro Boršice je to po výborných výkonech z posledních zápasů zbytečná ztráta, čelo tabulky bylo na dosah. V příštím, a to posledním domácím zápase přivítají  Boršice Rožnov, a snad se bude hrát úplně jiný fotbal, než předvedli svěřenci trenéra Šimečka ve Štítné.Branka: 28. Dufek
Boršice: Remeš - Večeřa, Groulík Ohnutek, Šustr, Kopčil (46. Zach), Filipský, Dufek, Vlček (81. Náplava), Klvaňa, Hromada. Štítná n/V. - Boršice 2:1 (1:1)