Zbytečné drama

Kunovice Sport 28 / 05 / 2014

Místo pohodového konce zápasu připustili fotbalisté béčka Slovácka malé drama. Ale jenom na chvíli. Všechny tři body nakonec zůstaly doma.
1.FC Slovácko B - Žďár n/Sázavou 4:2 (2:0)
Od začátku utkání bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. I když domácí borci spalovali jednu šanci za druhou. Poprvé se do černého trefil ve 28. minutě Michna, který napřáhl z pětadvaceti metrů. Čtyři minuty poté se na malém vápně prosadil Fojtášek. Hosté mohli vzápětí korigovat, ale již překonaného Fryštáka v bráně nahradil Břečka. Když v 52. minutě Rada upravil z penalty na 3:0, vypadalo to na pohodový konec zápasu. Jenomže hosté se nesložili a v 58. minutě vstřelili první branku a v 76. minutě dokonce druhou. O dvě minuty později ale přidal čtvrtou branku domácích Sadílek.
Branky: Michna, Fojtášek, Rada z pen., Sadílek