Ze Slovanu do Slovácka, obdivuje Messiho a Morgan

Ze Slovanu do Slovácka, obdivuje Messiho a Morgan
Foto: 1.FC Slovácko  /  Karolína Bayerová si už zahrála Ligu mistryň ve Slovanu Bratislava.
Uherské Hradiště Sport 29 / 07 / 2021

Jejími přednostmi jsou rychlost, hra 1 na 1 a zakončení, vzory Lionel Messi a Alex Morgan. To je stručná charakteristika Karolíny Bayerové, nové posily prvoligových fotbalistek 1.FC Slovácko, které se připravují na historickou účast v Lize mistryň. Premiéra je čeká 18. srpna proti třetímu týmu francouzské ligy FC Girondins de Bordeaux.

„Slovácko je pro mě novou výzvou, věřím, že se v české lize prosadím. Udělám maximum, abych výkony pomohla týmu. Nejlépe se cítím na levém křídle, mám ráda sprinty a finální akce. Charakteristická je pro mě rychlost, hra 1 na 1, gólové přihrávky a zakončení,“ svěřila se Bayerová, která je druhou letní posilou klubu z Uherského Hradiště.

Reprezentantka Slovenska WU19 na Slovácko přichází ze Slovanu Bratislava, v jehož dresu už loni na podzim zažila atmosféru Ligy mistryň proti litevské Gintře. „S premiérovou účastí mám spojených spoustu zážitků a pocitů. Ze zkušeného soupeře jsem měla respekt, byla to cenná zkušenost, zvlášť v tak mladém věku. Na Ligu mistryň se Slováckem se moc těším, čekají nás zajímavíý soupeři,“ uvedla ofenzivní hráčka, která v srpnu oslaví 17. narozeniny.

S fotbalem začínala v šesti letech v Senici, v týmu kluků si občas zahrála i proti Slovácku. Hrála s nimi až do 14 let. Jelikož se dostala na střední školu do Bratislavy, přestoupila do Slovanu, kde po roce v juniorkách přešla do žen. V I. lize stihla odehrát čtyři zápasy a nastřílet šest branek.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace