Získali pět medailí, zlato ale chybí

Získali pět medailí, zlato ale chybí
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 12 / 06 / 2015

Mezinárodní mistrovství České republiky v naturální kulturistice zavedlo do Karlových Varů také čtveřici borců z Klubu kulturistiky Slovácké Slavie Uherské Hradiště. A byli pořádně vidět. Tři medaile ukořistil Martin Cetkovský (0-2-1) a titul vicemistra shodně vybojovali Tomáš Hruška i Přemysl Pekárek.
Největší hvězdou byl Martin Cetkovský, který skončil třetí v kategorii kulturistika do 175 cm a druhý v kat. fitness klasic a ve smíšených párech. „Jelikož mě brzy čeká mistrovství světa v Dubaji, bral jsem šampionát jako přípravu. Ještě dopiluji pár detailů a uvidíme, jak se mi bude dařit. Když bude vypsaná i kategorii fitness, tak bych rád obhájil titul z roku 2013. Vše je o tom, jak se mi podaří načasovat formu,“ věří v úspěch Cetkovský.
Hruška si odbyl premiéru mezi juniory (loni startoval ještě mezi dorostenci - pozn. autora) a hned získal stříbro.(sal)
Stejný kov si domů odvezl Pekárek, který bojoval mezi muži do 180 cm. „Kvalitativně to byla asi nejsilnější kategorie. S druhým místem jsem naprosto spokojený, ale doufám, že za rok si ještě o stupínek polepším,“ dodal Pekárek, který tajně sní o titulu absolutního mistra ČR. „Loni jsem závodil jen v kategorii physique, ve které se předvádí jenom půlka těla, a tak jsem poprvé zkusil kulturistiku jako takovou. Na titul jsem sice myslel už letos, ale alespoň mám nějakou motivaci,“ směje se Pekárek.
V kategorii bikiny fitness do 164 cm se představila Anna Nováková. V silné konkurenci se debutující závodnice neprobojovala do závěrečného finále. „Spíš to bylo o tom posbírat zkušenosti do dalších velkých závodů,“ brala s nadhledem premiérovou účast na velkých závodech Nováková, která se kulturistice věnuje teprve čtyři měsíce.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace