ŽK: 75. Slezák V., 85. Hruška P. - 40., 85. Antál T., 33. Machara P.
ČK: 85. Antál T. (St. Hrozenkov). Diváci: 182.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Kopunec (laik), Dušan Šopík (laik).
Bystřice p. L.: Hodulík J. - Zelinka P., Tomanec M. (88. Cerioni F.), Struhařík L., Slezák V., Pokorný D., Matucha K., Machala R., Hruška P., Hanák T., Dornica P. (71. Děcký J.).
Trenér: Lumír Maršálek.
St. Hrozenkov: Janíček P. - Sedlačík P. (30. Machara P.), Ostravský F., Králík M., Janků L., Janků J. (68. Keňo D.), Hodulík K. (66. Husařík M.), Gabrhel P., Bečar T., Antál T., Lupták M.
Trenér: Radek Šprtel.
Utkání začalo ve svižném tempu s mírnou převahou domácího mužstva, ale bez výraznějších brankových situací. Ve 30. min. nastoupil do hry u hostů Machara P. a ihned se dostal na hranici pokutového území k míči a pěknou střelou ohrozil domácího brankáře. Ve 41. min. nádherou střelou z 25 m vyslal domácí Machala R. a Janíček v brance hostů skvělým zákrokem vyrazil míč na roh. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a v 65. min. z přímého volného kopu z poloviny hřiště nastřelil Janků L. břevno domácí branky. Od 70. min. se utkání přiostřilo a byla vidět nervozita ze strany hostů, kteří se uchylovali ke zbytečným diskuzím s rozhodčím, které vyústily v 85. min. vyloučením hostujícího Antla T. za vzájemné pošťuchování se soupeřem. Dělba bodů v tomto utkání byla zasloužená.
Nejlepší hráči: Petr Zelinka - Michal Lupták

Korytná - Záhorovice 1:1 (1:1)
Branky: 36. Blaha M. - 30. Grác A.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Vojtěch Jahoda - Petr Flasar (laik), Martin Polách (laik).
Korytná: Poláček D. - Zetka P., Zetka M. (80. Popelka L.), Zámečník M., Novysedlák P., Lekeš P. (61. Lukeš V.), Kroča M. (72. Výmola P.), Kalavský L., Kadlčík K., Čaňo T., Blaha M.
Trenér: František Lekeš.
Záhorovice: Šabršula V. - Polanský I., Ondrušek D. (52. Kročil T.), Michalčík R., Krč P., Jál J., Chytrý T., Chaloupka O. (85. Trška O.), Grác A., Gazdík J., Dvořák P.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Korytné od začátku zápasu chyběl hráč Bobčík P. Hosté začali aktivněji, ale obrana Korytné hrála bojovně, a tak gól až do 30. min. nepadl. Ve 30. min. dostal před branku míč Grát A., který proměnil. Hned ve 36. min. Korytná srovnala z protiútoku, když si Bláha M. obešel dva hráče a skóroval. Do konce poločasu měly Záhorovice ještě jednu tutovou šanci, ale tu neproměnily. Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale bojovná obrana Korytné je k zakončení nepustila. V 60. min. kopaly Záhorovice „standardku” a trefily pouze břevno. V 70. min. dostal hráč Záhorovic Gazdík centr před branku, ale bohužel se netrefil. Obranu Korytné korigoval bezchybný Zámečník M. Do konce zápasu se už nic nestalo a Korytná ubránila výsledek 1:1.
Nejlepší hráči: Michael Zámečník - Jan Gazdík

Orel UB - Komňa 2:1 (0:1)
Branky: 50. Meindlschmid P., 53. Durďák T. - 29. Krovina Z.
ŽK: 23. Urbánek J. ml. (Komňa). Diváci: 40.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jakub Sedláček (laik), Jiří Šašinka (laik).
Orel UB: Hroch M. - Slovák J., Skřivánek V. (61. Lux R.), Popelka L. (82. Meisel R.), Moravanský T., Meindlschmid P., Machala R., Gášek L., Durďák V., Durďák T., Adámek R.
Trenér: Tomáš Moravanský.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Varaďa M., Špíšek M., Staník M., Ondrušek M., Lisoněk L. (9. Mojžíšek T.), Krovina Z. (61. Hloušek J.), Hanke T., Dolina M., Birás A.
Trenér: neuveden.
Na začátku zápasu lépe začali domácí, ale Gášek ani jednu ze dvou šancí nevyužil. Hosté byli produktivnější a první šanci využil ve 29. minutě Krovina, sám na brankáře k tyči, 0:1. Ve druhém poločase domácí zatlačili hosty a v 50. minutě po samostatné akci vyrovnal na 1:1 Meindlschmid. V 53. minutě po centru domácího Gáška Durďák střelou k tyči navyšoval na 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání, měli dvě šance, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.
Nejlepší hráči: Petr Meindlschmid - Jan Urbánek

Strání B - Pitín 6:0 (3:0)
Branky: 10., 55. Tóth P., 26. Čaňo P., 29. Zderčík P., 71. Popelka J., 77. Kolaja J.
Diváci: 86.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Pavel Berčík (laik), Jiří Guriča (laik).
Strání B: Mimochodek J. - Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Tóth P. (58. Pavluš V.), Popelka J., Miklovič P. (61. Janovský M.), Kolaja J. (78. Šidlo V.), Čaňo V., Čaňo P. (56. Grebík Marek), Adámek M. (67. Juma A.).
Trenér: Pavel Bruštík.
Pitín: Berčík P. - Staněk Š., Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Salvet L., Matoušek M., Krejzlík T., Kozubík A., Holík K.
Trenér: Zdeněk Spáčil.
Domácí měli po celý zápas hru pod kontrolou a s chutí si i proti deseti pitínským zastříleli. V 10. minutě po kopu z rohu dal hlavou na 1:0 Tóth. Na branku hostů se valil jeden útok za druhým, ve 26.minutě vystřelil z dvaceti metrů Pavel Čaňo a gólmanovi proletěl míč mezi nohama. Tři minuty nato dal z úhlu přes celou branku do šibenice na 3:0 Zderčík. Tímto skóre také skončila první půle, i když gólman hostů vychytal dalších pět tutovek. V 55. minutě po kombinační hře, když domácí rozebrali obranu, upravil na 4:0 Tóth. V 71. minutě udělal hrubku hostující gólman, když měl míč na kopačkách, váhal s rozehrávkou, míče se tak zmocnil Popelka u zvýšil na 5:0. Skóre uzavřel v 77. minutě po akci na jeden dotek Kolaja.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Pavel Berčík

Žítková - Suchá Loz 1:2 (1:0)
Branky: 30. Krasňan F. - 49. (p) Straňák L., 84. Kliment T.
ŽK: 48. Krajčovič V., 66. Hargaš M. (Žítková). ČK: 84. Matejka P. (Žítková). Diváci: 22.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Martin Hargaš (laik), Petr Luks (laik).
Žítková: Beňo T. - Vrzba M. (47. Kramárik M.), Štefánik M., Pouza D., Novanský P., Matejka P., Krasňan F., Krajčovič V. (63. Šedivý M.), Hrubý M., Hargaš M., Čejka D.
Trenér: Jan Kubáň.
Suchá Loz: Zajíček P. - Vlk P. (74. Král Š.), Vítek F., Straňák L., Pražan P., Medůsek M., Král V., Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: František Král.
Na hřišti v Komni viděla hrstka diváků v první půli vyrovnanou hru. Žítková více držela míč a snažila se tvořit hru, Suchá Loz spoléhala na brejky a chyby domácí obrany. Ve 30. minutě se na hraně ofsajdové pozice ocitnul Krasňan a střelou po zemi překonal gólmana. Do druhé půle domácí snad ani nenastoupili a během prvních deseti minut mohli dostat čtyři branky. Ujala se ovšem jen penalta ze 49. minuty z kopačky Straňáka. Suchá Loz byla nadále aktivní a lepší, ale gólově se jí podařilo prosadit až v početní výhodě v 85. minutě po hlavičce Klimenta.
Nejlepší hráči: Tomáš Beňo - Tomáš Kliment

Rudice - Přečkovice 0:2 (0:1)
Branky: 39. Hodulík R., 82. vlastní
ŽK: 16. Kondla M. - 2. Slánský M., 52. Bednařík S.
Rozhodčí: Filip Šmejkal - Ondřej Houba (laik), Hynek Šenkeřík (laik).
Rudice: Daněk S. - Poláček D., Plášek V. (18. Minařík T.), Lukáš P., Kondla M, (75. Tomaštík J.), Jurásek M., Jadrníček A., Hladiš M., Hauerland M., Gavenda P., Daněk M.
Trenér: Marián Šopík.
Přečkovice: Šenkeřík K. - Valíček B., Slánský M., Procházka M., Nevěřil J., Kotrla M. (82. Kadleček J.), Klepš M. (80. Jančář M.), Hodulík R. (46. Krejčiřík L.), Hanák L., Bezruč M., Bednařík S.
Trenér: Pavel Holík.
Derby v Rudicích začalo z ostra a tempo hry diktovali převážně hosté, kteří během prvního poločasu tým domácích takřka nepustili na svoji polovinu. Gólmanovi domácích několikrát pomohla ve vychytání míčů kovová konstrukce brány. Hosté svůj tlak zúročili až v 39. min., když po kombinační akci prostřelil gólmana domácích Hodulík R. V druhém poločase se tempo hry zklidnilo a několika šancí se dočkali i domácí, ty však nebyly proměněny. V 52. min. však nevyužili ani odpískané „malé domů” a definitivně rozhodl až gól do jejich vlastní branky po standardní situaci v 82. min.  Do konce utkání se hra už jen přelévala ze strany na stranu a k celkové atmosféře přispělo početné publikum na lavičkách.
Nejlepší hráči: Stanislav Daněk - Richard Hodulík