Zkusí to Schneider s Jakšíkem

Zkusí to Schneider s Jakšíkem
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 27 / 09 / 2022

Naše redakční tipy skončily fiaskem! Naštěstí má každý z tipérů svoji hlavu, jako Jiří Schneider z Uh. Hradiště s Milanem Jakšíkem z Nedachlebic, kteří si v osmém kole načepovali dvanáctku a telefonickým tipem z jiného ranku si "střihnou" o dvě láhve vína z Mojí vinotéky.

12 J. Schneider (UH), M. Jakšík (Nedachlebice).
10 F. Kocáb (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), J. Hřib (Šumice).
9 L. Hanáček (UB), V. Marášek (Nedachlebice), L. Lekeš (Bánov), M. Schön (Mistřice), L. Kalina (UB).
8 T. Doležal (UH), D. Adámek (Jar.), F. Kozelek (Topolná), F. Rýc (Svárov).
7 A. Zpěvák (Sady), L. Kocábová (Nedachlebice), J. Šurmánek (UH), J. Medek (Topolná), M. Šurmánek (Jar.), M. Bartošík (UH), A. Kolaja (Svárov), J. Matulka (UH), V. Remeš (Kněžpole).
6 M. Doležalová (UH), A. Sojáková (Nedakonice), V. Volčík (UH), K. Blaha (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Tóth (Strání), L. Kovařík (UO), L. Kalinová (UB).
5 Z. Bělovský (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), M. Kotásková (UH), Z. Mahdalík (Korytná), J. Horký (Nedakonice), P. Ševčík (UB), O. Bláha (Mistřice), M. Omelka (Jar.), L. Fiala (UH).
4 A. Pauřík (Kněžpole), V. Hruboš (Břestek), Z. Rýc (Svárov), L. Bartoňová (Buchlovice), V. Kadlčíková (Popovice), A. Ševčíková (UB).
3 M. Kundera (SM), R. Holásek (UH), P. Večeřa (UH), R. Malina (Nedachlabice).
2 M. Jančová (D. Němčí), V. Vlk (Jalubí), DDK, K. Garžík (UH), V. Popelka (Strání), M. Janůšek (UH), J. Mazůrek (Kun.), S. Vrzala (UH), S. Soukup (Nedachlebice).

Celkové pořadí po osmi kolech:

67 D. Marášek (Nedachlebice).
65 M. Jakšík (Nedachlebice).
63 F. Rýc (Svárov).
60 J. Hřib (Šumice).
58 M. Schön (Mistřice), L. Kocábová (Nedachlebice).
57 A. Zpěvák (Sady), J. Šurmánek (UH).
56 M. Rozsypálek (Jar.).
55 J. Horký (Nedakonice), L. Kalina (UB), V. Volčík (UH), P. Ševčík (UB), L. Fiala (UH).
54 M. Doležalová (UH), V. Marášek (Nedachlebice).
53 L. Kovařík (UO), F. Kocáb (Nedachlebice).
52 V. Hruboš (Břestek), A. Sojáková (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice).
51 O. Bláha (Mistřice), J. Matulka (UH), M. Omelka (Jar.), J. Schneider (UH).
50 T. Doležal (UH), J. Medek (Topolná), M. Kotásková (UH), F. Kozelek (Topolná).
49 L. Kalinová (UB), M. Šurmánek (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná).
48 M. Kundera (SM), A. Kolaja (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole), L. Bartoňová (Buchlovice), I. Kučík (Jankovice).
47 D. Adámek (Jar.).
46 M. Janůšek (UH), L. Hanáček (UB).
45 V. Remeš (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), O. Adamík (Huštěnovice), A. Ševčíková (UB).
44 Z. Rýc (Svárov), L. Lekeš (Bánov), V. Vlk (Jalubí).
43 R. Holásek (UH), P. Večeřa (UH).
42 S. Soukup (Nedachlebice).
41 D. Hykl (Jar.).
40 DDK, Z. Bělovský (Kněžpole).
39 J. Čech (UH), A. Bánovský (Kněžpole).
38 M. Bartošík (UH), V. Popelka (Strání).
37 J. Mazůrek (Kun.).
35 S. Vrzala (UH).
29 K. Garžík (UH).
18 M. Jančová (D. Němčí).
15 L. Mitáček (UH).
7 A. Trávníčková (Traplice).
6 J. Tóth (Strání).
3 R. Malina (Nedachlabice), L. Mikulka (Spytihněv).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace