Zlámanec naděloval v Sušicích

Slovácko Sport 23 / 08 / 2011

V Jalubí se diváci branky nedočkali

Bojkovice - Šumice 2:1 (2:0)
Domácí z úvodního náporu vytěžili dvoubrankové vedení, branky dali Floreš a Hladík. Další branku rozhodčí neuznali. Po přestávce hosté z ojedinělé útočné akce snížili Šmídem na 2:1 a domácím o pár minut později nebyla opět uznána branka. Domácí byli v utkání lepším celkem a nakonec se museli strachovat o těsné vedení.
Nedakonice - Koryčany 3:2 (2:1)
Domácí v utkání promarnili řadu šancí a jejich vítězství mohlo být i výraznější. V poklidném průběhu hosté nakonec dali kontaktní gól z penalty, ale domácí už vedení uhájili. Branky: Bartošík, Šoustek, Lukůvka - Lysko, Věžník.
Jalubí - Strání 0:0
Hra obranných řad dominovala nad hrou obou útoků. V první půli byli lepší domácí, po přestávce hosté, ale i přes řadu šancí se ani jedna střela neujala.
Sušice - Zlámanec 2:6 (2:2)
Hosté vstoupili do zápasu impozantně a už v 9. min. vedli 0:2. Domácí se postupně začali dostávat do hry a ještě do přestávky vyrovnali. Hostům patřil ale i úvod druhé půle, získali dvoubrankový náskok, který ještě v závěru pojistili dvěma góly. Branky: Skopal L., Kaštánek - Svízela, Němec, Damborský 2, Sadil 2.
Slavkov - Havřice 5:1 (3:0)
 Domácí sehráli velmi dobrý zápas a svého soupeře hlavně v první půli s přehledem přehráli. Když v 55. min. Slavkovští vedli už 5:0, bylo o osudu zápasu rozhodnuto a soupeř v 64. min. vsítil čestný gól. Branky: Polášek 2, Omelka, Lukašík, Stojaspal - Josefík.
V.Otrokovice B - Zlechov 2:4 (1:1)
Po vyrovnané první půli se zkušenější hosté střelecky prosadili po přestávce a potrestali hrubky domácích, napravili tak prohru z minulého kola. Branky: Minarčík 2 - Kowalík 2, Kedra, Kremr.
Osvětimany - Kudlovice 3:1