Zlámanec porazil Strání

Slovácko Sport 11 / 05 / 2010

Osvětimany nasadily do trháku, poslední místo pro Jalubí

Šumice – Sušice 1:0 (0:0)
 V první půli byla hra vyrovnaná, domácí měli více šancí, ale střelecky se žádný hráč neprosadil. Po přestávce dal domácí Jankůj v 55. min. vítězný gól a od tohoto momentu začaly předvádět oba celky útočný fotbal, domácí ale více zaměstnávali obranu soupeře.
Hluk B – Zlechov 3:2 (1:1)
 Hosté se představili ve velmi dobrém světle a v utkání dvakrát vedli brankami Tománka a Kedra. V první půli dokázal Hanák srovnat skóre, na jejich druhou branku ze 68. min. domácí ale odpověděli rychlou vyrovnávací brankou Juráska. V oboustranně útočné hře s řadou šancí dal šťastný vítězný gól v 82. min. Gál.
Zlámanec – Strání 2:0 (1:0)
 S výjimkou úvodní desetiminutovky v druhé půli byli překvapivě aktivnější domácí, kteří po zásluze zvítězili a zvýšili své šance na záchranu. Branky vítězů dali Stašek a Sadil.
Osvětimany – J. Otrokovice 4:1 (2:1)
Domácí v utkání potvrdili své postavení v tabulce a porazili soupeře, který na jaře body jen velmi těžko rozdává. Branky:  Březina 2, Dobeš 2 - Žárský.
Uh. Ostroh – Kudlovice 1:4 (1:2)
Hosté měli v utkání více ze hry, byli rychlejší a kombinačně lepší. Vedli už dvoubrankovým rozdílem, ale domácí do přestávky dali kontaktní gól. Když po přestávce Kudlovičtí utekli znovu na rozdíl dvou branek, domácí herně odešli. Branky: Boček - Bohun, Blaha 2, vlastní.
Jalubí – Slavkov 1:2 (1:2)
Domácí podali odevzdaný výkon s hrubkami v obranné činnosti, které hosté trestali. Branku domácích dal z trestného kopu Hanáček.
Koryčany – Bojkovice 5:2 (3:1)
Rychlý a zajímavý zápas, ve kterém domácím vyšel začátek a vedli už 3:0. Ve druhé půli se hosté zvedli a po vyloučení domácího Věžníka byli dokonce aktivnější, ale stačili pouze dvakrát zkorigovat náskok domácích. Branky: Mušálek 2, S. Koval, Lysko, Posolda - Hanke, Lebánek.