Zlámanec rozhodl bleskově

Slovácko Sport 02 / 11 / 2010

Strání ztratilo ve Zlechově, Šumice přehrály Slavkov

Koryčany - Hluk B 3:0 (2:0)
Domácí byli od samého počátku aktivnější a ve 13. min. šli do vedení. Hosté hráli sympatický otevřený fotbal a to domácím vyhovovalo, neboť se častěji dostávali k ohrožení soupeřovy branky. Druhý gól domácí přidali ve 41. min. Výhra domácích mohla být ještě vyšší, ale to by museli hráči Koryčan mít přesnější mušku.
Branky: Lysko Z. 2, Hála.
Osvětimany - Kudlovice 3:2 (1:0)
Hosté svého soupeře řádně potrápili a mnoho nechybělo, aby si  odvezli bod. Branky: Dobeš 2, Křemeček L. - Kraváček, Suchoň.
Zlámanec - Sušice 5:0 (4:0)
 Domácí v první půli dokonale využili podpory větru a od 10. do 35. min. se čtyřikrát prosadili. Po přestávce už jen v poklidu hlídali vysoké vedení.
Branky: Hubáček 2, Šurmánek, Novák, Štefka.
Šumice - Slavkov 3:2 (1:1)
Domácí začali aktivně, měli i šance, ale hosté hráli pozorně v defenzivě a ve 37. min. vedli brankou Chovance. Domácí srovnali stav ještě před odchodem do šaten Kunovským. Po přestávce domácí začali opět náporem a v 54. a 57. min. se dvakrát prosadil Valášek a bylo to 3:1. Hosté ale nesložili zbraně a v 70. min. po standardní situaci snížili Poláškem. Závěr utkání už byl ve znamení tlaku hostí, kteří se snažili o vyrovnání, ale své šance neproměnili tak jako domácí po rychlých brejcích.
Jalubí - Bojkovice 1:3 (0:1)
 V utkání dlouho nebylo znát, že spolu hrají mužstva z opačných pólů tabulky. Domácí si v tomto utkání vybrali kopec smůly, protože si dali dva čisté vlastence.  Branky: Gajdorus T. - Varga, vlastní 2.
Zlechov - Strání 2:0 (2:0)
Na rozdíl od minulých utkání vyšel domácím vstup do zápasu a svou aktivitu korunovali brankami T. Vaňka v 10. min. a Kremra ve 30. min. Hosté se vzchopili až v závěru poločasu, ale jejich šance zmařil gólman domácích. Po změně stran se hrálo většinou ve středu pole a domácí si náskok pohlídali.
J. Otrokovice - Havřice 2:1