Zlámanec venku nezaváhal

Slovácko Sport 29 / 09 / 2010

Duel ve Strání skončil smírně. Na chvostu tabulky je tlačenice

Hluk B – Šumice 3:1 (2:1)
Domácí rezerva povzbuzena výhrou A-mužstva začala náporem, v 7. min. skóroval Jurásek a ve 13. min. Horák. Hosté se postupem času z nepříznivého začátku otřepali a začali se dostávat do hry, ve 41. min. snižoval Synčák. Po přestávce oba celky předváděly útočnou hru, více příležitostí měli ale domácí a v 77. min. pečetil výhru Matyáš.
Jalubí – J. Otrokovice 0:1 (0:0)
O hodovém sobotním dopoledni viděli diváci vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro hosty. V utkání dominovaly obranné řady a v první půli měli vyloženou šanci pouze domácí. Když už se zdálo, že utkání skončí bez branek, zahrávali v 85. min. hosté trestný kop a centrovaný míč si domácí obrana poslala do vlastní brány.
Zlechov – Zlámanec 1:2 (0:1)
 Utkání začalo dle tradičního domácího scénáře: do 20. minuty měli domácí převahu, ale vyložené šance nedali. Hosté naopak ve 40. min. byli úspěšnější a po rychlé akce vedli brankou Mimránka. I vstup do druhé půle měli lepší hosté, hned v úvodní minutě přidal druhý úspěch Šuta. Hosté pak jen kontrolovali náskok, Zlechovským nebyla nic platná trvalá územní převaha, až v 87. min. se střelecky prosadil Ondrůšek.
Strání – Osvětimany 2:2 (2:1)
 V utkání výborné úrovně měli domácí v první půli místy až drtivý tlak a vedli brankami S. Popelky z úvodní minuty a ze 13. minuty brankou Pomajbíka. Hosté ale rychle odpověděli kontaktní brankou Říhy z 16. min. Straňané měli v první půli střeleckou smůlu, dvakrát trefili tyč a jednou břevno. Po hodině hry hosté přidali a jejich snaha se jim vyplatila, v 76. min. vyrovnal Brhel na 2:2. Závěr utkání už byl zbytečně nervózní a ani jeden celek se už střelecky neprosadil.
Bojkovice – Koryčany 3:2 (0:1)
 Hosté zaskočili domácí rychlým gólem, když už ve 3. min. se trefil z trestného kopu Marek. Domácí se z tohoto vývoje vzpamatovali až v nástupu do druhé půle, ve 49. min. proměnil penaltu Ondrejík. Domácí pokračovali v dobrém výkonu a v 58. min. z trestného kopu z 28 metrů obstřelil zeď Balon 2:1. Po hodině hry byl vyloučen hostující kapitán Marek a zdálo se, že domácí utkání už v poklidu dotáhnou do vítězného konce. Jenže hosté nesložili zbraně a v 64. min. se po rohovém kopu prosadil Lysko a srovnal na 2:2. Zajímavý fotbal pokračoval a domácí závěrečný tlak přetavili ve vítězný gól, když po rohovém kopu se hlavou prosadil Valter.
Slavkov – Kudlovice 2:1 (1:1)
 V první půli šli do vedení domácí ve 21. min. Poláškem, hosté ale bojovali a podařilo se jim ještě před odchodem do šaten vyrovnat Bohunem. Po přestávce domácí skórovali v 56. min. Zajícem a těsné vedení už uhájili.
Havřice – Sušice 4:2 (2:1)
Hosté šli poměrně rychle do vedení, ale domácí měli otěže zápasu pevně v rukou a do přestávky otočili skóre. V dobré kombinační hře pokračovali domácí i po změně stran a své skóre navýšili až na 4:1, hosté v závěru zkorigovali výsledek. Branky: Masařík M. 2, Franc, Masařík P. - Kaštánek 2.