Zlatý double Tesaříka

Zlatý double Tesaříka
Hluk Sport 19 / 11 / 2018

Odjel jako sám voják v poli, ale vrátil se jako hrdina. Tak je možné shrnout vystoupení pákaře Dušana Tesaříka z Armwrestling clubu Hluk v Novém Městě nad Metují, které hostilo úvodní kolo extraligy. „Gigant“ totiž své vystoupení přetavil ve dvě zlaté medaile.
Hlucký kouč se představil v královské kategorii nad 95 kilogramů. „Snížení váhového limitu přineslo více soubojů i atraktivnosti pro všechny závodníky,“ poznamenal na úvod Tesařík.
Jako vždy se nejdříve bojovalo na levou ruku a hlucký borec soupeře nešetřil, skládal je jako dříví na zimu. Ve finále jej nezastavil ani Martin Konůpek z Dolního Bousova. Do bojů na pravačku už zasáhl i jeho týmový kolega František Živný, který spřádal pomstu za domácí šampionát, ve kterém se Tesaříkovi hluboko poklonil. Dva favorité na sebe narazili už ve druhém kole. Kdo čekal tuhou bitvu, nestačil se divit. Živný se během chvilky sklonil před silou Tesaříka. Obr z Dolního Bousova však prošel opravným pavoukem až do finále, kde na něj opět čekal hlucký silák. „I když Franta váží dvě stě dvacet kilogramů, už mě nezastavil,“ usmíval se spokojený Tesařík.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace