Zlatý double trefil Tomáš Gajdorus, na oslavu předvedl „Goťáka“

Zlatý double trefil Tomáš Gajdorus, na oslavu předvedl „Goťáka“
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 30 / 05 / 2018

Kouč Jankovic se podivoval nad výkonem soupeře i sudího

Kdo očekával ofenzivní smršť, odcházel zklamaný. Vítěze finálové bitvy Poháru OFS určil jediný gól, jehož autorem byl Tomáš Gajdorus, který tak rozpoutal bouřlivé oslavy v táboře fotbalistů FK Uherský Ostroh! Svěřenci kouče Luďka Jurčeky tak splnili roli favorita, ale zapotili se víc, než si vůbec připouštěli…
„Nečekali jsme takovou šichtu, ale soupeř byl kvalitní, sázel na nebezpečné brejky a my jsme byli nervózní, až ustrašení. Všichni asi očekávali více gólů, ale nakonec nám stačil i jeden,“ komentoval finálovou bitvu Jurčeka, šéf ostrožské kabiny. „S pohárovým vystoupením jsme spokojeni, finále pro nás bylo pomyslnou třešničkou na dortu, za prioritu považujeme postup do okresního přeboru. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, jenže jsme neuhlídali Raudíse (Gajdorus - pozn. autora),“ litoval trošku Vlastimil Pól, trenér Jankovic.
O osudu finále rozhodla 77. minuta, ve které si Tomáš Gajdorus ukázkově vyskočil na centr do vápna a brankář Remeš se natahoval marně. Jinak ale zápas příliš krásy nepobral... „Ostroh mě výkonem zklamal, suverénní lídr okresního přeboru a jistý postupující do krajské soutěže se třepal o výsledek až do konce, jeho hráči se váleli po zemi a zdržovali u rohového praporku. Oddechli si až po závěrečném hvizdu,“ divil se Pól, který nenechal nit suchou ani na hlavním rozhodčím. „Na okrese máme kvalitnější zkušenější sudí, v závěru měl nastavit minimálně pět minut, ale nepřidal nic,“ zlobil se jankovický kouč.
„Moc jsme chtěli, ale hráči byli asi přemotivovaní a čtyři ještě nastoupili se sebezapřením. Očekával jsem, že na soupeře vletíme, ale bylo to spíš obráceně. Zaplať pánbu jsme ale neinkasovali a ve druhé půli už byli lepším týmem,“ reagoval Jurčeka, který si neúspěch nepřipouštěl ani s přibývajícím časem.
„Věřil jsem, že to kluci zvládnou a dají zapomenout na dva roky starý finálový nezdar s Jarošovem. Výhra je vydřená, ale asi jsme chtěli trofej o trošku víc,“ soudí Jurčeka.
 Jeho armáda finálovým triumfem natáhla sérii neporazitelnosti už na 30 bitev (24-6-0) při skóre 110:37. „To ani nevím, statistiku tolik nesleduju, ale věřím, že ji ještě o pár zápasů prodloužíme,“ dodal kouč Uherského Ostrohu, který naposledy prohrál před rokem 20. května na hřišti ve Slavkově.
A tak není divu, že Ostrožané plánovali oslavy až do ranních hodin. „Vždyť další zápas hrajeme až v neděli… A třeba přidám i nějaké sólo, jsem sice trošku nachlazený, ale Goťáka snad dám,“ usmíval se od ucha k ucha Tomáš Gajdorus, autor vítězné trefy a zpěvák kapely Mentally Corrupted.

autor: PETR ČECH

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace