Zlatý hattrick odolal, Snails berou bronz

Zlatý hattrick odolal, Snails berou bronz
Kunovice Sport 30 / 09 / 2016

Na zlatý hattrick nedosáhly, ale bez medaile nezůstaly. Extraligové juniorky Snails Kunovice po dvou titulech mistryň republiky vybojovaly ve finálovém turnaji ve Dvoře Králové bronzové medaile!
Softbalistky z Mlatevni nastupovaly do Final Four z druhého místa po základní části, takže jim cestu zkřížily třetí Eagles Praha. I když letošní vzájemná bilance hovořila jasně pro svěřenky Pavla Křiváka, které vyhrály všechna čtyři měření sil (9:8, 8:3, 12:10, 11:5), semifinále vyznělo pro Pražanky. „Zápas nám vůbec nevyšel, rychle jsme prohrávaly 0:5, což prakticky znamenalo konec nadějí na obhajobu. I když jsme pak ještě stáhly na 3:6, už to byl jen záblesk… Bohužel nás rozhodující zápas sezony nezastihl v optimální formě,“ posteskl si Křivák.
V souboji o bronz už ale obhájkyně zlata nezaváhaly, SaBaT Praha neměl šanci. „Trošku jsem se bál, že to bude drama, ale holky zápas ovládly a bez jakýchkoliv nervů sezonu dovedly do bronzové tečky,“ těšilo Křiváka. Třetí místo nepovažuje za zklamání. „Každá medaile se počítá, letos jsme navíc tak nekralovali jako v předešlých sezonách,“ vysvětlil.
Zrcadlo výsledků, semifinále: Kunovice - Eagles Praha 3:6, o 3. místo: Kunovice - SaBaT Praha 8:2.
KUNOVICE: Rampáčková, Štusková, Kubicová, Gunišová, Mešťanová, Rudohradská, Húsková, Phamová, Němcová, Hlaváčková.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace