Zlechov doma padl, Vlčnov do čela

Slovácko Sport 02 / 10 / 2014

Zlechov - Vlčnov 0:2 (0:1)
 Hosté zaskočili domácí aktivní hrou a v první půli ze dvou šancí jednu proměnil Fibichr. Po přestávce se domácí snažili otočit vývoj zápasu, ale pozorně hrající hostující obrana je pustila ke dvěma standardkám, se kterými si Chvojka poradil. V závěru Činčala v 85. min. pojistil výhru hostí.
Buchlovice - Jalubí 2:0 (1:0)
I přes „pouze“ dvoubrankové vítězství to na hrací ploše byla jednoznačná záležitost domácích, kteří už v první půli neproměnili vyložené příležitosti. Prosadili se pouze ve 30. min. po pěkné kombinační akci Křivou. Podruhé se skóre měnilo v 68. min., kdy penaltu proměnil Mikula. Při lepší koncovce mohla být výhra domácích ještě výraznější.
Prakšice - St. Město 2:1 PK (0:1)
Hosté vedli od 20. min. brankou Smělíka, domácí se k vážnějšímu ohrožení branky hostí nedostali. Po přestávce se domácí zvedli a v 52. min. srovnali Dynkou na 1:1. V závěrečné půlhodině bylo utkání oboustranně útočné, ale ani jedno z mužstev se střelecky neprosadilo.
Sušice - V.  Otrokovice B 0:1 PK
V první půli měla hra vyrovnaný průběh a na šance skončila 1:1. Po přestávce mladý celek hostí začal domácí přehrávat, ale všechny akce končili u výborného gólmana Lašáka. V závěru se hra vyrovnala a v následných penaltách měli pevnější nervy hosté.
Morkovice B - Nedakonice 3:2 (2:0)
Domácí byli v první půli lepší a vypracovali si rozhodující dvoubrankový náskok. Hosté zásluhou střídajícího Klečky dvakrát dali kontaktní gól, ale v závěrečném tlaku se už neprosadili.
Koryčany - Kunovice 5:0 (3:0)
Hosté zaspali začátek zápasu a už v 7. min. prohrávali 0:2. Domácí si udržovali herní převahu a ve 44. min. potrestali chybu kunovické obrany. Po přestávce se hosté snažili o zdramatizování zápasu, ale jejich úsilí překazila v 65. min. další inkasovaná branka, utkání se tak v poklidu dohrávalo a domácí ještě v 90. min. pečetili zaslouženou výhru. Branky: Vybíral 2, Kroutilík, K. Věžník, Prokeš.
Ořechov - Havřice 4:2 nehl.