Zlechov smetl Koryčany

Slovácko Sport 20 / 04 / 2011

Hattricky se blýskli Damborský a Kremr

J. Otrokovice - Hluk B 2:2 (2:1)
V utkání velmi slabé úrovně je konečný výsledek úspěchem pro hosty. Ti vedli brankou T. Horáka, ale Jiskra stačila do přestávky skóre otočit. Hosté v 74. min. srovnali zásluhou Z. Horáka.
Zlámanec - Šumice 6:2 (3:1)
Hosté se dostali do vedení v 10. min. Kunovským, ale v pohodě hrající domácí stačili zvrátit stav ve svůj prospěch. Když domácí Damborský dal ve 48. min. z trestného kopu na 4:1, hosté odpadli a domácí ještě skóre navýšili. Branky: Damborský 3, Řezníček 2, Šurmánek - Kandrnál, Kunovský.
Osvětimany - Jalubí 1:0 (1:0)
V bojovném utkání rozhodl o zisku bodů pro domácí R. Křemeček, který dal ve 27. min. vítězný gól.
Koryčany - Zlechov 1:6 (0:2)
Hosté dokonale trestali hrubky domácích zadáků a postarali se o překvapení kola. Branky: Machala - Kremr 3, Zajíc, Kowalík, Dvořák.
Kudlovice - Strání 1:1 (0:0)
Domácí byli favorizovanému soupeři více než vyrovnaným soupeřem zvláště v první půli, kdy měli i tři šance. Střelecky se prosadili až ve 48. min. Kraváčkem. Od tohoto momentu hosté přidali a převzali taktovku, výsledkem byla vyrovnávací branka Kolaji v 65. min.
Sušice - Bojkovice 0:2 (0:0)
Domácí zaspali začátek utkání, když v 15. min. inkasovali z kopačky Vargy. Domácí se postupem času probudili a dostali se i do šancí, které ale neproměnili. I po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře, ale branka padla na straně druhé, v 65. min. pojistil vedení hostující Haviar.
Havřice - Slavkov 3:1 (1:0)
Ve vyrovnané první půli se domácí dostali do vedení zásluhou Ulčíka po rohovém kopu. Po přestávce převzali iniciativu hosté a Zimčíkem srovnali stav. Po hodině hry ale domácí otočili vývoj zápasu a dvěma slepenými brankami Uherka a T. Rachůnka strhli vedení na svou stranu.