Zlechov v závěru promarnil téměř vyhrané utkání

Zlechov  v závěru promarnil téměř vyhrané utkání
Slovácko Sport 05 / 05 / 2016

St. Město - Nivnice 1:2 PK (1:0)
S nepříliš optimistickými nadějemi odjížděli v sobotním dopoledni hráči Nivnice do Starého Města. Třetímu celku tabulky chyběla celá řada opor ze základní sestavy a jakýkoliv bodový zisk tak Nivničané brali všemi deseti. Zápas začal náporem domácích, branku však vstřelili hráči Starého Města až v závěru první půle. Po změně stran začali hosté mnohem více aktivně a dočkali se zaslouženého vyrovnání. Více branek nepadlo a pokutové kopy vyzněly v poměru 8:9 lépe pro Nivnici, která bere plusový bod.
Branky: Smělík - Pochylý.
Nedakonice - Buchlovice 2:6 (0:3)
Předposlední Nedakonice hostily soupeře z Buchlovic a  byli to hosté, kteří byli po celou dobu zápasu jasně lepším týmem a po právu trestali chyby nedakonických fotbalistů. Již poločasové skóre jasně naznačovalo, který mančaft získá v utkání tři body. Po pátém gólu do sítě domácích sice přišlo lehké uspokojení Buchlovic, a Nedakonice tak nakonec zaznamenaly dva čestné úspěchy.
Branky: Bilavčík, Petek - Mikula 3, Huráb, Tomešek, Křiva.
Zlechov - O. N. Ves 3:4 PK (0:1)
Šest branek nabídlo utkání mezi Zlechovem a Ostrožskou Novou Vsí. Obě mužstva se do soupeřovy sítě trefila shodně po třech gólech. Více naštvaní však mohli být po skončení utkání domácí. Ti sice od páté minuty prohrávali, třemi góly však utkání ve druhém poločase otočili a směřovali jasně za třemi body. V závěrečné pětiminutovce ovšem domácí zcela vypadli ze hry, za což pykali hned dvakrát. Nejprve dvěma góly srovnal hostující Hrbáček a také následné penalty dopadly lépe pro hosty.
Branky: Velcr, Kalmus, Kowalík - Zálešák, Hrbáček 2.
Kunovice - Zborovice 7:1 (3:1)
Debakl si odváží fotbalisté Zborovic ze hřiště v Kunovicích. Hosté sice začali výborně a dočkali se vedoucí branky, to však bylo z jejich strany až do konce utkání vše. Kunovičtí začali svého soupeře výrazně přehrávat a přišly také branky. Těch nakonec nasázeli Zborovicím sedm! Po vysoké porážce z minulého kola v domácím prostředí tak Zborovičtí opět odcházeli po utkání do kabin bez bodu a s vysokým debaklem.
Branky: Lahodný 3, Klvaňa 2, Škrášek, Brim.
Koryčany - Prakšice 3:1 (1:1)
Ani v tomto kole druhý celek tabulky nezaváhal a navázal na pětigólovou výhru z předchozího kola. Tentokrát si fotbalisté z Koryčan poradili na domácím trávníku s Prakšicemi. Ty sice dokázaly ještě do poločasu zareagovat na vedoucí branku Koryčan, druhý poločas ale patřil jednoznačně domácím, kteří dvěma góly rozhodli o třech bodech pro své barvy.
Branka: Mikel.
Morkovice B - 1. FC Slovácko C 0:1 PK (0:0)
V jediném utkání tohoto kola nepadla ani branka. To se odehrálo na umělé trávě v Morkovicích. Vyrovnané utkání bez mnoha šancí na obou stranách dospělo až k penaltovému rozstřelu, který v poměru 3:4 skončil ve prospěch vedoucího celku tabulky.
Jalubí - Ořechov 2:1 (1:1)
Důležité utkání pro oba soupeře se hrálo na hřišti v Jalubí, kam zamířil poslední Ořechov. Hosté šli hned po dvou minutách hry do vedení, to ke smůle ořechovského trenéra Jegly nevydrželo ani do poločasu. Nejprve srovnal za domácí Gajdorus a po změně stran strhl vedení na stranu Jalubí Hromada. Branky: Gajdorus, Hromada - Březina.