Zlechovský Slavík zničil Sušice

Slovácko Sport 27 / 10 / 2009

I.B třída: Strání po šťastné domácí remíze a zaváhání Osvětiman znovu v čele

Sušice - Zlechov 1:2 (0:0)
Domácí z venku body vozí a doma je rozdávají. To se potvrdilo i v souboji se Zlechovem. Domácí vedli od 65. min. brankou Švejčary, hostující Slavík však během deseti minut dvěma brankami zajistil hostům tři body.
Strání - Šumice 3:3 (1:2)
Domácí zaspali úvody obou poločasů, ve kterých dvakrát inkasovali. Utkání jinak probíhalo za stálé převahy domácích, kteří v první půli ještě inkasovali branku ve 45. min. a za dvě minuty prohrávali už 1:3.  Tlak přinesl ovoce v podobě dvou gólů v 78. a 81. min. Branky: Frühauf, Mikláš, Janík - Kunovský 2, Marek.
J.Otrokovice - Hluk B 3:1 (2:0)
 Domácí podali zodpovědný výkon a už v první půli získali rozhodující náskok. Za stavu 3:0 v závěru polevili a dovolili soupeři skórovat. Branky: Zimčík, Sotolář, Koplík - Janča.
Kudlovice - Zlámanec 3:0 (2:0)
 Z úvodního náporu domácí vytěžili branku Gabriela z 11. min., další tři tutovky Kudlovičtí zahodili. Pak převzali na dvacet minut taktovku hosté, ale v náporu je přibrzdila ve 36. min. a branka Vaculíka.  Po přestávce kvalita hry poklesla, hosté byli snaživější. V 70. min. dal třetí gól Hložný.
Slavkov - Osvětimany 4:2 (2:1)
 Do vedení šli fotbalovější hosté, ale domácí stačili do přestávky otočit skóre. Po přestávce měli optickou převahu hosté. Domácím vycházely rychlé brejky a vedli už 4:1 a soupeři dovolili skórovat až v závěrečné minutě. Branky:  Švardala, Zajíc 2, Polášek - Dobeš, Křemeček.
Bojkovice - Uh. Ostroh 7:1 (1:0)
Domácí měli zřetelnou převahu, ale v první půli skórovali  jen jednou. Po hodině hry, kdy vedli už 2:0, hosté snížili z penalty a zdálo, že utkání dostalo nový náboj. Jenže domácí dvěma slepenými góly dostali hosty do kolen.  Branky: Hořák 2, Kulíšek 2, Mlček, Varga, Hanke - Kolář.
Koryčany - Jalubí 3:1 (1:1)
Hosté zaskočili Koryčanské velkým náporem, po chybě gólmana skóroval Gajdorus. Domácí ale dali rychlý vyrovnávací gól. Po přestávce už domácí ovládli hru a dvěma  góly strhli vítězství na svou stranu. Branky: K. Koval., Posolda, Jančík - Gajdorus