Zlomila je penalta

Sport 31 / 05 / 2011

Rezerva Slovácka si veze z Hulína krutý debakl

Ani ve druhém venkovním utkání v řadě nedokázala záloha Slovácka bodovat. O tom, že z Hulína odjede s prázdnou, rozhodla sporná penalta, kterou rozhodčí proti hostům odpískal ve 30. minutě po nafilmovaném pádu jednoho z domácích útočníků.
Hulín - 1.FC Slovácko B 5:2 (2:1)
Už v 10. minutě šel sám na domácího gólmana Fujerik, ale místo brány trefil jen jeho hrudník. Na podmáčeném trávníku za neustálého deště se tvrdě hrající domácí ujali vedení ve 23. minutě, za čtyři minuty dokázal Sasín lobem vyrovnat, ale poté přišla na řadu penalta, která opět domácí poslala do vedení a hosty nalomila. Zlom nastal deset minut po změně stran, kdy nejprve v 54. minutě domácí skórovali potřetí, aby o tři minuty později přidali čtvrtou branku. Vše pak završili v 71. minut, kdy se po rohu radovali popáté. Dvě minuty před koncem utkání po přímém kopu Franta Hesek hlavou snížil na 5:2. K nejlepším hráčům Slovácka patřil dorostenec Kolínek, který hrál na postu stopera.
V neděli 5. června od 10.15 hraje béčko Slovácka na kunovické Bělince s Uničovem.
Branky: 27. Sasín, 88. Hesek
Slovácko: Matalyha - Habanec, Kolínek, Ruman, Borusík - Fujerik, Hesek, Franta, Ohnutek - Sasín (60. Kleiber), Čtvrtníček (60. Chytil).

autor: sal, AM