Zounar už vaří jenom doma

Zounar už vaří jenom doma
Foto: Prima
Uherské Hradiště Sport 16 / 03 / 2011

Herec a moderátor Martin Zounar spolu s Marií Retkovou vyhlásí nejlepší sportovce

Slavnostního vyhlašování nejlepších sportovců za uplynulý rok se ve Slováckém divadle ujme známá moderátorská dvojice. Zatímco před dvěma lety, při prvním vyhlašování v prostorách divadla, se moderování ujali Dana Morávková a Václav Mahdal, loni odmoderoval celé vyhlašování Aleš Háma, který si v průběhu večera zahrál i v ukázkách divadelní hry Adéla ještě nevečeřela. Letošními moderátory budou Martin Zounar a Marie Retková.
Známého herce, moderátora a dabéra Martina Zounara nejvíce proslavil seriál Chlapci a chlapi, nebo film Vekslák a naposledy se objevil v televizním seriálu Velmi křehké vztahy. Divákům se představil i jako moderátor kuchařské show Prima vařečka, nebo v pořadu Hádej, kdo jsem. Ještě před slavnostním vyhlašováním poskytl Martin Zounar našemu týdeníku krátký rozhovor.
Ve středu budete moderovat vyhlašování výsledků ankety nejlepších sportovců okresu Uherské Hradiště. Na úvod se zeptám, co vy a sport?
Sport mi v žádném případě není cizí. V mládí jsem závodně plaval, ale když přišla konzervatoř, musel jsem sportování omezit. V současné době už se věnuji jenom lyžování. Spíš ale preferuji sjezdovky, i když ani běžkami občas nepohrdnu.
Jak je vidět, sport vám opravdu v žádném případě není cizí. Takže vyhlašování sportovců si budete docela užívat.
Myslím si, že s Marií Retkovou nám moderování sportovců docela půjde. Když tak si od ní nechám i poradit, ona je totiž také velká sportovkyně, věnuje se basketbalu. A já zase můžu přihodit k dobru nějakou radu ohledně zdravé stravy.
Už jste měl možnost s Marií Retkovou moderovat, nebo to bude ve středu v Uherském Hradišti vaše premiéra?
Už jsme spolu několik akcí dělali, ale vyhlašování sportovců bude naše premiéra.
Co se týká samotného Uherského Hradiště, už jste tady někdy vystupoval, nebo to bude pro vás také premiéra?
V Hradišti už jsem několikrát hrál s naším divadelním spolkem Háta. Dále vím, že tam máte umprumku, protože tam chodil do školy můj dobrý kamarád. Dokonce díky němu znám i několik profesorů. Ještě vím, že byl v Uherském Ostrohu pivovar, který už je ale mimo provoz. Pivo z něho prý bylo v okolí oblíbeno.
Znáte i samotné Slovácké divadlo, ve kterém bude vyhlašování probíhat?
Slovácké divadlo má v republice docela dobrý zvuk. Herec Ota Kallus se mnou hrál v seriálu Velmi křehké vztahy.
Kde vás diváci mohou v současné době vidět hrát?
V muzikálu Děti ráje, který má za sebou už více jak 140 vyprodaných představení. K tomu ještě naše divadelní společnost Háta Olgy Želenské zkouší hudební komedii Světáci, kterou všichni znají především z televize, ale málokdo ví, že původně byla určena pro divadlo.  Někdy začátkem května by měla být v Branickém divadle premiéra.
Návrat na televizní obrazovky zatím neplánujete?
(smích) Já si myslím, že za posledních šest let si mě diváci užili až až v seriálu Velmi křehké vztahy, nebo v pořadu Hádej, kdo jsem. Takže bylo na čase  odejít do ústraní a trochu si odpočinout. Odpočinek je docela příjemný,  ne že bych úplně zahálel, ale konkrétnější zatím nebudu. Něco nového se ale chystá.
O vaření to asi nebude?
Ne, o vaření to opravdu nebude.
Ale vy osobně se vaření stále věnujete?
Ano, ale už jenom doma a velice rád. Je to můj koníček, protože vařit opravdu umím.

autor: RADEK SALAQUARDA

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace