Ztratili jsme vyhraný zápas

Ztratili jsme vyhraný zápas
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 30 / 07 / 2014

Muže zápasu byl tentokrát těžké vybrat. Velmi dobře totiž zahrálo více hráčů, a tak volba nakonec padla na toho nejzkušenějšího, kapitána Libora Doška, který byl na hřišti cítit jako vždycky. 
Kapitáne, zklamání je velké, nicméně s úplně sklopenou hlavou odcházet nemusíte.
To sice nemusíme, ale nemáme tři body. Přitom jasný zápas. Osmdesát minut jsme lepší a za pět minut dostaneme dva góly a je konec. Nemáme ani jeden bod.
Nepřišel ten zvrat z bezstarostnosti, že se v utkání nemůže nic stát, že jej máte absolutně pod kontrolou a Slavia je neškodná, anebo jako důsledek slabé efektivity v koncovce?
Asi od každého trošku. Měli jsme šance. Kdybychom dali na dva nula, tak byl konec. Nemůže se ale stát, že zápas, který kontrolujeme, ztratíme. Z vyhraného zápasu uděláme drama a nakonec ještě prohrajeme. Prostě špatné, špatné.
Porážka by vás ale neměla srazit do kolen. Přece jen je to první zápas a na výkonu mužstva se dá stavět.
Můžu jenom zopakovat. Špatné to nebylo, ale jsme bez bodu. Teď je všechno čerstvé a nechci nic hodnotit, ale máte pravdu v tom, že musíme dát hlavu vzhůru a soustředit se na další zápas. Vstup se nám zase nevyvedl a druhý zápas máme už za týden opět doma. V pondělí si to rozebereme, pak to hodíme za hlavu a budeme se soustřeďovat na Bohemku.

 

Galerie

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace