Ztrátu nakonec dohnaly

Boršice Sport 09 / 10 / 2014

Boršice - Holešov 4:3 PK (1:3)
Úvodních dvacet minut bylo v režii domácích. Hosté byli nervózní, o čemž svědčí i Janalíkova rozehrávka, která trefila Hromadova záda, a míč skončil vedle tyče. Hromada byl úspěšný ve 21. min., kdy poslal Boršické do vedení, ale hosté o tři minuty později Očadlíkem vyrovnali. Ve 30. min. po rohovém kopu nekompromisní střelou Bačík poslal míč za Remešova záda a nešťastnou osmiminutovku domácích zakončil ve 32. min. Lomaka, který potrestal nedorozumění domácích. V závěru půle domácí zahrávali sérii několika rohových kopů, ale zakončení ze strany domácích nebylo důrazné. Po přestávce se domácí vzchopili a hrálo se většinou na polovině Holešova. V 55. min. se uvolnil Ohnutek a jeho centrovaný míč volejem poslal do sítě Konrád. Domácí pokračovali v náporu a jedna útočná akce stíhala druhou; v 69. min. po rohovém kopu propálil míč do sítě Dufek - 3:3. V závěrečném penaltovém rozstřelu hosté střelecky selhali. Rozhodčí Volek, 150 diváků
Boršice: Remeš - Filipský, Kaspřák, Ohnutek, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Zach, Klvaňa, Hromada. Střídali: Slaný, Brázdil,
Fryšták - Morkovice 2:0 (1:0), Luhačovice - Rožnov p/R. 3:2 (2:1), Vsetín - Provodov 0:2 (0:0), Bystřice p/H. - Vizovice 6:0 (2:0), Chropyně - Vigantice 2:1 (2:1), Kelč - Baťov 1930 2:4 (0:4)