Zůstanu ještě dva roky

Zůstanu ještě dva roky
Uherské Hradiště Sport 21 / 05 / 2016

Tomáš Rada předváděl po celou jarní část soutěže stabilní výkony, a řekl si tak o prodloužení svého pobytu na Slovácku. V sobotu přivedl Slovácko na Julisce ke třem bodům a zároveň také potvrdil, že na Slovácku ještě dva roky zůstane.
Tři body na závěr, to je asi příjemný konec sezóny?
Samozřejmě. Na Julisku jsme jeli s odhodláním uspět, což se nám povedlo. Myslím, že nás trochu uklidnila výhra nad Olomoucí v minulém utkání. Dnes to byl už takový poklidný zápas.
Pokud byste takto poklidně sbírali body i v příští sezóně, tak byste se určitě nezlobili.
To určitě. Skutečně to byl uvolněný zápas, ve kterém šlo už jen o osmé místo. Jsme rádi, že jsme jej zvládli a že jsme osmou příčku obsadili. Je to první polovina tabulky a to je příjemné.
Přišla ta uvolněnost i s vědomím, že už víte, kde budete v příští sezóně působit?
To bych neřekl. Mně se hrálo celé jaro dobře. Dnes jsme sem jeli vyhrát a taky si vydělat penízky na dovolenou (smích) a skončit osmí.
Ale zvěsti, které kolují o prodloužení vaší smlouvy můžete potvrdit?
Nevím, jak to potvrdí klub, ale je pravda, že jsme domluvení na dva roky.
Vím, že jste rodinný typ a dcera jde do školy. To asi nebylo lehké rozhodování?
Hraju fotbal a vydělávám tím peníze, takže rodina se tomu musí přizpůsobit. Není to ale skutečně jednoduché rozhodnutí, které jsme probírali doma důkladně. Malé je mi trochu líto, protože má v Praze kamarády a těšila se, že bude s kamarádkou sedět v lavici a teď si bude muset nové kamarády najít. Ona je ale všude doma a nikde se neztratí. Samozřejmě, že jí pomůžeme, co budeme moci.
Rodina tedy zůstane s vámi na Slovácku?
Ano. Malá začne chodit do školy v Hradišti a jak skončím v Hradišti, tak uvidíme, kam povedou další moje kroky, a pak přejde do školy v Praze.
Vzpomněl jste, že jste si dnes vydělali peníze na dovolenou. Kam máte s rodinou namířeno?
Letíme další pondělí na dvanáct třináct dní do Dubaje a už se moc těšíme.
Když připočtu ke třem uplynulým letem vašeho působení další dva roky, bude to celkem pět let. Vezmu příklad Jirky Valenty, který si po stejně dlouhém působení odváží ze Slovácka čtyři děti.
(smích) Jirkovi se ty roky tady opravdu povedly. Ale vážně. S manželkou určitě chceme početnější rodinu a řekli jsme si, že ji rozšíříme, až se usadíme v Praze. Ale uvidíme. (úsměv)

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace