Uherské Hradiště
Bravo! Squashisté TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště vybojovali kompletní medailovou sbírku na juniorském mistrovství republiky v Ostravě. Titul šampionky k řece Moravě putuje zásluhou Lindy Kašpaříkové, která ve finále udolala týmovou parťačku Miu Berkovou. Bronz přidal Eduard Bořil.