Kráska ze Slovácka

Kráska ze Slovácka
Foto: zde
Zlín Tvář 2011 27 / 10 / 2011

Hana Věrná: Role porotkyně mi více sedí

Krajské kolo České Miss, které se konalo ve Zlíně, nenabízelo krásu pouze na molu, ale i v porotě. Vedle aktuální České Miss World Denisy Domanské v ní totiž usedla i třiadvacetiletá Česká vicemiss pro rok 2009 Hana Věrná z Kudlovic (na snímku vlevo), která mimochodem vyhrála i v soutěži Tvář DOBRÉHO DNE v roce 2003.

Určitě můžete srovnávat, co je těžší: stát na molu, nebo sedět u stolku pod ním?
Mně osobně rozhodně více sedí role porotkyně. Je to o hodně jednodušší. Rozhodnutí leží na celé porotě a nejen na  mně, víc mě to baví.

Dnes se tady představilo hodně děvčat z okresu Uherské Hradiště, znala jste se osobně s některou z dívek?
Musím se přiznat, že jsem neznala ani jedinou. Poslední tři roky žiji v Praze a na Moravu jezdím velmi málo. Za tu dobu dospěly nové dívky, které byly pro mne naprosto neznámé.

To jste v Praze pořád tak vytížená?
Jsem tam neustále v jednom kole: castingy, focení, přehlídky, prostě pořád hodně práce. Teď využiji toho, že jsem mohla být v porotě na Moravě, a nějakou chvíli tady zůstanu, abych nabrala nové síly.

Měla jste nyní při soutěži nějakou favoritku a pokud ano, postoupila dál?
Musím se přiznat, že mne jedna ze soutěžících oslovila jak komunikativností, chůzí, tak i přirozeným charismatem. Myslím si, že to může dotáhnout daleko, a je skutečně mezi postupující trojicí.

Prozradíte, která to byla?
To bych si nechala pro sebe, řeknu snad jen to, že je bruneta (se smíchem).

Galerie

Tagy článku

TOPlist