Reková: Zájem o modeling stoupá

Reková: Zájem o modeling stoupá
Foto: zde
Zlín Tvář 2011 27 / 10 / 2011

Do zkušených rukou účastnice prestižních soutěží krásy, např. Supermodel of the World v Los Angeles, Model of the World a Model of Europe v Libanonu a Miss Intercontinental konané v Německu, Aleny Rekové, předali zástupci redakce šestici finalistek Tváře DOBRÉHO DNE. Zkušená modelka, která předváděla mimo jiné pro Max Maru, Versaceho, Dolce and Gabbanu či Tommyho Hilfigera, se nyní živí jako vyhledávačka nových zajímavých tváří pro PH Models a zároveň i pro Českou Miss.

Ve světě modelingu a soutěží Miss se pohybujete již řadu let, nemáte pocit, že zájem již začíná pomalu opadat?
Je tomu právě naopak! Zájem je každoročně větší a větší a dívky jsou daleko více vyzrálejší než v minulosti. Svět módy je jim daleko bližší než slečnám například před deseti lety.

Co vlastně dívky na těchto soutěžích hlavně přitahuje?
Ten hlavní důvod je asi jejich sen stát se Miss nebo modelkou, který má hodně děvčat již v dětství. Nyní jsou dívky daleko cílevědomější a jdou za svým snem i v době dospívání a dospělosti. Velkou roli určitě také hraje cestování, neboť dnes již není problém s modelingem
jet například do New Yorku, Paříže, Milána či Tokia.

To ovšem značí, že pro vás to znamená mnohem více práce vybrat tu pravou …
Vybírat nyní tu pravou je opravdu velmi těžké, a to jak pro PH Models, tak i pro Českou Miss, do které vybíráme tzv. Popelku, tedy dívku, která by se do Miss normálně nepřihlásila a přitom je přirozeně krásná.

Jak by tedy měla vhodná adeptka pro Českou Miss vypadat?
Česká Miss chce dívku, která je sebevědomá, ale zároveň i skromná. Co je však nejdůležitější, je to, že z ní musí vyzařovat charisma,
které přirozeně velká většina dívek ve věku 18 až 22 let nemá.

Dnes jste měla možnost poznat šestici finalistek soutěže Tvář DOBRÉHO DNE, zaujala vás některá?
Jednu favoritku jsem tam objevila. Nemá sice ještě povahu na to, aby mohla vyrazit do zahraničí, ale má velký potenciál. Má zajímavý, souměrný obličej, je přirozeně krásná a má dokonalou postavu. Uvidíme ovšem, jak dokáže potenciál v budoucnu využít.

Galerie

Tagy článku

TOPlist