Chceme být jako Leoš Mareš, vtipkují slováčtí herci

Chceme být jako Leoš Mareš, vtipkují slováčtí herci
Foto: archiv herce  /  Život Jožky Kubáníka můžete sledovat na instagramovém profilu.
Uherské Hradiště Zajímavosti 01 / 02 / 2017

Úspěšná představení, televizní obrazovka, filmové plátno - to všechno zajišťuje hercům popularitu a získává nové fanoušky. Jak se s tím vypořádávají slováčtí herci? Kdo s nimi komunikuje a kdo si naopak hájí soukromí?

Jitka Hlaváčová - Josková: Nejraději mám, když mi diváci napíší dopis jako kdysi. Hezky na papír a šup do schránky. Bohužel mi taková psaní chodí jenom od jednoho staršího pána, který vždycky přiloží i povídku s prosbou, abych ji s těmi, co mi už poslal, vydala. Trvá to několik let, takže by z toho mohla být, kdybych tu možnost měla, hezká sbírka. Mám samozřejmě i Facebook a Instagram, ale tam si vybírám, koho do svého soukromí pustím. Nicméně diváků si vážím a jsem ráda, že o mě mají zájem.
Tomáš Šulaj: Využívám sociálních sítí, hlavně tedy Facebooku, kde mám svoji fanouškovskou stránku a sdílím na ní nejrůznější zprávy. Ale když mi někdo napíše i bez toho, aby mé příspěvky sledoval, tak samozřejmě odpovím. Jak nám v divadle vždycky říkala paní Květa Fialová - bez diváků bychom nebyli nic, kvůli nim hrajeme a ti jsou naším chlebem. A tak si je hýčkám stejně jako ona, i jako si je hýčká Karel Gott.
David Vaculík: Sociální sítě? Kdybyste měli dvě malé děti, tak byste velmi rychle pochopili, proč na takové věci nemám moc času. Ale rád se podívám, co dělají ve svém volnu kolegové.
Petra Staňková: V poslední době jsem objevila Instagram, kde sdílím fotky. Takže kdo si mě tam najde, ten může vidět, jak se mám a hlavně, co je nového v divadle. Ale zatím se soustředím na to, abych se divákům líbila v našich představeních. Pak fanouškové přijdou, nesmí to být naopak.
Josef Kubáník: Kromě Facebooku, který jsem ale v poslední době už omezil, s mými příznivci komunikuji přes Instagram. Dávám tam fotky z divadla, z natáčení, ale i ze soukromí. A snažím se, aby to bylo zábavné. Divili byste se, kolik lidí to sleduje. Třeba s herečkou Dankou Šinkorovou na sebe máme telefony, ale jak je rok dlouhý, nezavoláme si. Zato jakmile jsem zveřejnil fotku s tím, že bych měl odhrnovat sníh, už se posměšně ozvala. Počet mých fanoušků se na Instagramu blíží tisícovce, ale chtěl bych být jako Leoš Mareš. Ten jich bude mít za chvíli půl milionu. Počítám, že tak v devětaosmdesáti bych se na to číslo mohl dostat taky.

Tagy článku

TOPlist