Děloha se stahuje, hlásí Kubáník

Děloha se stahuje, hlásí Kubáník
Foto: TV PRIMA
Praha Zajímavosti 10 / 01 / 2020

Jedním z neúspěšnějších seriálů TV Prima je oblíbený Modrý kód z nemocničního prostředí, který pravidelně sleduje skoro tři čtvrtě milionu diváků. V mnoha dílech se objevily i tváře Slováckého divadla, jednu je v něm možné ale vídat pravidelně už skoro tři roky. Je to představitel gynekologa Daniela Štěpánka Josef Kubáník. „Voláte zrovna do pauzy mezi obrazy,“ ozval se Jožka, když jsme mu zatelefonovali s dotazem, jak vypadá takové natáčení před Vánoci.
„Teď už natáčíme díly, které se na obrazovce objeví v únoru, ale přesný děj nemůžu prozrazovat. Jen vám řeknu, že jsme měli zrovna operaci a měl jsem poprosit sestřičku, ať dá pacientce dvě ampule methylergometrinu, což jsem si před natáčením opakoval už i ve spaní, protože takto těžké slovo jsem už dlouho nevyslovoval. Ale dobře to dopadlo, díky podání prostředku se začala děloha stahovat a pacientka přežila,“ směje se herec.
„V ateliérech je krásná vánoční atmosféra, máme to všechno nazdobeno, ale zrovna dnes jsem v polobezvědomí, protože jsem včera hrál v Hradišti, v deset večer jsem přišel domů a v jednu v noci jsem sedl do autobusu, abych mohl být ráno v šest v maskérně, a večer zase hraju v Hradišti.“
Do Vánoc už ale bude k vidění jen ve Slováckém divadle, další natáčení jej čeká po Novém roce. „Budeme zase operovat a zase pacientku zachráníme, takže jsem asi schopný lékař,“ dodává se smíchem Jožka Kubáník.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace