Finalistky prozradily své pocity z castingu a očekávání

Finalistky prozradily své pocity z castingu a očekávání
Foto: sal  /  Finálová desítka finalistek s porotci na castingu.
Slovácko Zajímavosti 29 / 09 / 2016

Dívka č. 1
Aneto, kdo tě prvně přivedl na myšlenku přihlásit se do soutěže Tvář DOBRÉHO DNE?
Přesto, že jsem sledovala minulé ročníky soutěže, na myšlenku přihlásit se mě přivedla až Adéla Rezková. V debatě o tom, jak bych mohla začít s modelingem, se zmínila, že co nevidět bude casting do Tváře DOBRÉHO DNE a abych právě zde zkusila štěstí. Jelikož jsem člověk, který si jde za svým snem, neváhala jsem ani chvilku a poslala přihlášku.

Dívka č. 2
Lenko, kdo tě motivoval a dodal odvahu odeslat přihlášku do soutěže?
Dlouho mi trvalo, než jsem odeslala e-mail do redakce. Rozhodovala jsem se stejně jako Popelka: „mam, nemám, mám, ...“. V předvečer castingu jsem seděla nad rozepsanou zprávou a nebyla schopná ji odeslat. Naštěstí přišla mamka, zahrála si na Juráška a tu klávesu Enter zmáčkla za mě, zprávu odeslala a vlastně i rozhodla. Teď mi nezbývá nic, než jí děkovat.

Dívka č. 3
Alexandro, co očekáváš od šestnáctého ročníku Tváře DOBRÉHO DNE a v čem myslíš, že ti pomůže a posune dál?
Doufám, že v soutěži získám zkušenosti do světa modelingu, které jsou pro mě, jako pro „začínající modelku“, důležité. Chtěla bych se věnovat fotomodelingu a v soutěži si můžu vyzkoušet spolupráci se skvělým fotografem Michalem Pavláskem. Už to je velký přínos. Pro mě, jako pro studentku gymnázia, je na prvním místě studium, ale focení mě naplňuje a chci se mu věnovat.

Dívka č. 4
Kateřino, novinkou soutěže byl veřejný casting na Slovácké tržnici. Bála ses jej? A jak ses cítila před porotou?
Strach je přirozený, ale u mě se moc neprojevil. Otázky, které jsem od poroty dostala, mi seděly. Stačilo být uvolněná a pak šlo všechno samo. Tréma nastala až v okamžiku, kdy porota vyhlásila moje číslo mezi postupujícími finalistkami.

Dívka č. 5
Adélo, než jsi přišla na casting, přemýšlela jsi nad tím, jak asi bude vypadat a co od vás porota bude očekávat?

Ten den byl přesně takový, jaký jsem si ho představovala. Myslela jsem, že na samotný casting přijde víc holek, protože dle sledování a ohlasů na sociálních sítích to vypadalo na velkou konkurenci. Proto jsem byla překvapená, že nepřišly, a dle mě udělaly velkou chybu. Při castingu jsem hledala podporu u Adély, které moc fandím, a byla jsem ráda, že je členkou poroty.  

Dívka č. 6
Julie, jaké se v tobě mísily pocity, když porota oznámila tvé jméno ve finálové desítce?
Jakmile se porota odebrala vybrat deset finalistek, byla jsem napjatá a zvědavá. Nebála jsem se ani jsem nebyla nervózní. Od začátku jsem byla smířená s oběma variantami. Když pak Adéla s Alešem přečetli jména finalistek a moje bylo mezi nimi, zachvátila mě radost, ale zároveň strach z toho, co všechno mě čeká.

Dívka č. 7
Kateřino, doprovodný program, který s finalistkami absolvujete, je opravdu bohatý. Která z akcí tě nejvíc láká a jak si soutěž hodláš užít?
Moc se těším na návštěvu dětského domova. Doufám, že dětem pomůžeme navodit vánoční atmosféru a pořádně je rozdovádíme. V soutěži si ovšem hodlám naplno užít každou akci. Málokdo má možnost nakouknout pod pokličku Tváře, takže ji nehodlám promarnit. Myslím, že holky na to mají stejný pohled a společně to rozjedeme.

Dívka č. 8
Marie, na soustředění se budete fotit v plavkách, kde se ukáže každý nedostatek. Budeš před focením dodržovat specifický režim, abys na fotkách vypadala fit?
Na vzhledu postavy mi hodně záleží, proto se snažím jíst zdravě každý den. Před soustředěním ovšem nastolím trochu přísnější režim, aby fotky žádný nedostatek neukázaly. Obloukem se vyhnu pečivu a nezapomenu ani na posilování a běh, který mi pomáhá v relaxaci.

Dívka č. 9
Štěpánko, zanedlouho tě čeká módní přehlídka v Centro Zlín. Bude to tvá první přehlídka a hodláš se na ni nějak připravit?
Na mole jsem ještě nikdy nestála, natož abych předváděla oblečení, ale vždycky jsem nějakou módní přehlídku chtěla jít. Byl to můj sen už od dětství a teď se pomalu plní. Sice mám trochu strach, ale víc se těším na tuto novou výzvu. Doma vypiluji chůzi na podpatcích a věřím, že všechno dobře dopadne.

Dívka č. 10
Jednou z náročných akcí je Škola vaření s Davidem Vaculíkem na Slovácké tržnici. Bojíš se vaření a jaký je tvůj neoblíbenější pokrm na přípravu?
Vaření se nebojím, právě naopak. Doma občas něco uvařím. Miluju sýrovou omáčku, guláš a svíčkovou. Ráda připravuji i zdravé věci, hlavně ovocné a zeleninové saláty, na kterých si dávám obzvlášť záležet. Na Vaření s Davidem se těším, hlavně na to, co si pro nás připraví a co nového mě naučí.

autor: Adéla NĚMCOVÁ

Tagy článku

TOPlist