Hejcmanovi si v karanténě vycházejí vstříc

Hejcmanovi si v karanténě vycházejí vstříc
Foto: rodinný archiv
Uherské Hradiště Zajímavosti 17 / 04 / 2020

Herecký a manželský pár Pavlína a Jiří Hejcmanovi se stejně jako další lidé ocitl před pár týdny v karanténě. A to navíc se dvěma malými syny, z nichž ten starší Matěj už má školní povinnosti. Jak ale představitelka sestry Ratchedové z Přeletu nad kukaččím hnízdem prozradila, vše zvládají na jedničku.

Školní povinnosti plní s prvňáčkem maminka
„Maťa je prvňák, takže toho ještě nemá tolik a víceméně to zvládáme bez problémů. Každý den v 9 hodin začíná výuka a uděláme všechny úkoly, které dostal. V první třídě toho naštěstí ještě není tolik. Samozřejmě se mu občas nechce, ale myslím, že právě tím režimem se nám daří školní povinnosti plnit. Maťa je šikulka,“ svěřila se Pavlína.
Rozložení učitelských rolí je u Hejcmanů jasné. „Rozdělené to máme tak, že to dělám já,“ směje se herečka. „Myslím, že je lepší, když to táhne jeden, tak jsem to vzala na sebe já. Navíc Jirka jezdí dvakrát týdně s Davidem Vackem nakupovat pro obyvatele domova seniorů, takže stejně není doma,“ dodává.  

O divadle se jí už i zdá
Ponorková nemoc Hejcmanovy ještě nezasáhla, přesto sní o Slováckém divadle. V případě Pavlíny to platí doslova.
„Jsou to takové vlny. My jsme zvyklí být spolu v práci i doma, tak to není takový problém. Vycházíme si vstříc, tak je nám, myslím, spolu hezky. Doufám, že to tak vnímá i Jirka,“ usmívá se. Přesto si nejvíc ze všeho přejí vrátit se co nejdřív i do divadla. „Oba už tak moc chceme hrát! Už se mi dokonce zdají i sny o divadle a o kolezích, tak moc mi to chybí,“ svěřuje se herečka.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace