Josef Kubáník napsal knihu o Květě Fialové

Josef Kubáník napsal knihu o Květě Fialové
Foto: Marek MALŮŠEK
Uherské Hradiště Zajímavosti 19 / 06 / 2019

„Za pár týdnů by se paní Květa Fialová dožila 90. narozenin. Po dohodě s její dcerou Zuzanou jsem k nim napsal knížku - Poslední deník Květy Fialové. Díky nekonečnému vyprávění, díky jejím deníkům i dopisům, které po ní zůstaly, se dozvíte věci, o kterých nikdy veřejně nemluvila, ale které si nechtěla odnést s sebou na věčnost. K tomu všemu deník posledních tří let jejího neuvěřitelného života, který jsem psal sám, když už to ona nezvládala. Bude to bolavé i krásné, vtipné i kruté. Díky za podporu.“ Tato slova napsal na svém Instagramu herec Josef Kubáník. DOBRÝ DEN se jako vůbec první rozhodl vypátrat víc.
„Ano, knížka Poslední deník Květy Fialové je opravdu na spadnutí. Psal jsem ji skoro rok a byla to pro mě po odchodu paní Květy vlastně terapie. Je to ve výsledku velká zpověď, která bude mít okolo čtyř set stran. Před nedávnem jsem rukopis odevzdal nakladatelství, s Květinou dcerou Zuzkou jsme vybrali doposud nikde nepublikované fotky a všechno se dává do pohybu,” prozradil nám Jožka.
„Na jednu stranu se moc těším, na druhou jsem napnutý, protože v knížce zazní spousta pro mnohé šokujících informací a je mi tak jasné, že bulvár bude mít na dlouhé týdny vystaráno. Ale o tom knížka není. Hlavně bych chtěl, aby lidé věděli, jaká byla Květa Fialová ve skutečnosti a jak jsme ji znali jen my nejbliží,” dodává Josef Kubáník.

Tagy článku

TOPlist